В ЗМІ зовсім не чула, щоб лунали ці населені пункти.
чому? захищені ППО були?
не троль. правда цікаво.
чому? захищені ППО були?
не троль. правда цікаво.
Кофеиночка• 07 апреля 2022
Ответ дляMy Business
ті депутати, які живуть по сусідсту в одному котеджному містечку.
один суддя - то таке. мова про юлю тимошенко і т.д.
Про Юлю дивіться на ютубі сьогодні, якщо цікаво, де вона була)). А взагалі усі, у кого був паспорт+гроші на початку війни були далеко за межами України. Тут хтось розумний писав, що усі знали заздалегідь, крім простих смертних.
Ответ дляWomAnn
При чем тут не читайте. Я на форуме и считаю, что вы, автор, во время войны вражду разводите. Может и специально это делаете. Сейчас эти разговоры неуместны.
я спокійна. ви агресивна.
і хто з нас що розводить????
Ответ дляБогдаРуся
Бо казали за ті міста, де масово люди були, за МіСТА, а не села!
Чим їхні котеджні селища відрізняються від інших? До того ж та не було окупації, чого за них триндіти?
от я уявляю якби дійсно почали говорити, ото було б крику-чим вони краще за їнші, нащо про них говорять!
про моє село також не говорили, біло в окупації, і що? Слава Богу таких боїв не було як у Бучі. Якщо про всі села будуть казати, то для інфи не буде часу!
а автор троль, бан за тему, бо просто хоче ворожнечу розпалювати!
і вам бан за наклеп.
Ответ дляМайя15
Ви хочете дізнатись де елітні села?Вам ніхто не скаже.Тут тема була про харківський парк ,а через пару днів розбомбили
я знаю, де вони. просто не називаю.
Ответ дляXue
У триповерхових котеджах?
у мене теж 3 поверхи. але я не депутат, не олігарх.
така конструкція будинку.
Ответ дляМайя15
Так і всі знають ,до чого ці питання
питання ЯК пережили і ЯК захистились? все.
Ответ дляsilma
Олег Скрипка уже попиарился - съездил на свою дачу в Козаровичи, зачем-то броник напялил. Вакарчук песенки поет, потом тоже наверное получит медаль за подвиги и будет считаться участником боевых действий.
Не когда не любила Вакарчука, но сейчас он меня очень приятно удивил, ездит, поет поднимает боевой дух. Это лучше, чем как Потап сидеть в Испании на пляже
Ответ длянова_Я
Напишіть це саме запитання йому в інстаграм, думаю, відповість.
а він мене не цікавить. я не його фанатка.
Ответ длянова_Я
у мене інсти нема й ніколи не було.
Ответ дляМайя15
А ми звідки знаємо ,може в підвалах сиділи ,або виїхали .У тих людей гроші є
я не про їх душі й тіла.