Я вже писала на цю тему раніше.Я з Києва, зараз в Німеччині з сином 15 років і мамою.Поки що не оформлена,в понеділок здають докуманти і чекати параграф кілька місяців, я в місті де багато біженців, тому так довго.
Зараз стоїть вибір, залишити тут сина з мамою і повернутись в Київ, або залишитись з ними і чекати документи.В Києві роботи в мене немає в зв´язку з війною, але надіюсь знайти.Тут роботи теж не отримати без документів.Але є виплати, харчування та дах над головою.Але додому дуже хочеться, хоча і розумію, що буде не солодко.
Як би ви зробили?
Результат:
вже голосів:
270 (71.81%)
Залишитись на кілька місяців
66 (17.55%)
Свій варіант, або тиц
40 (10.64%)
Повернутись в Київ без сина
Ответ дляНаттала
скажите. это очень тяжело - стикеры клеить, паковать? там на ногах целый день? уже и себе подобное смотрю, так как всяудаленка пока на паузе. но спина больная. целый день не выстою. или там сидя? не вставая и не разгибаясь?
Сидеть там нельзя, мы ходим или стоим весь день)
Смена 8-12 часов, сложно конечно, если больная спина или крупного телосложения, то не стоит идти на такие работы.
Если выбора совсем нет, то попробуйте)
Но мне 26 лет, легко дается физический труд и не спать сутками)
Я еще сейчас и 1 гектар огородов наших засаживаю всем чем можно
Если выбора совсем нет, то попробуйте)
Ответ дляЮля Неюля
Если выбора совсем нет, то попробуйте)
Какая Вы умничка!
Ответ дляSelena*
Ваш син, ваши обов´язки. Навіщо його кидати на маму?? Сидіть там разом, вчить німецьку.
Я теж не розумію. Мамі зараз так само важко, а тут ще дитина на її відповідальність. І так багато хто зараз пише. Дитину комусь відправлю, а сама десь там інакше буду. А як дитині без мами. А як тим людям, які самі не знають, що робити, то ще й за чиюсь дитину відповідати
Ответ дляЮля Неюля
Если выбора совсем нет, то попробуйте)
капец, тяжело. пока подожду
Ми з Києва і не виїжали, на мою думку тут безпечно. У нас навіть в батьківському чаті вже опитування, на рахунок кому потрібен садочок з наступного тижня,вже зробили. Батьки з Гостомеля евакуювались в середині березня в Німеччину, але вже приїхали в Україну, до нас в Київ...воловік військовий, а батьки пенсіонери тому жити їм є за що, а ви звичайно подумайте, які у Вас перспективи зараз у Києві на рахунок заробітку
Добрый Йиннот• 09 апреля 2022
Ваше ’хочеться’ - єдиний аргумент на користь повернення.
Це ’хочеться’ без змісту та раціональності.
Вам щось пече - і ви ладні наражати своє оточення на проблеми.
Иринка- малинка• 09 апреля 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Бо я хочу питі зі СВОЄЇ чашки, носити СВІЙ одяг, вступити на навчання і платити податки в СВОЇЙ країні
Всі хочуть.Але треба трохи зачекати.
Олимпиада80• 09 апреля 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Так, але Київ потихеньку повертається до життя
В Київ провітритись від нудьги? Мда