В мовчанки, або в лікаря, коли тобі накладуть пов´язки на всі кінцівки, і тобі ніззя вставати з ліжка. Ось саме я в грі) не заважаю докторам проводити реанімацію.
П. С. Так відволікаємось від гулу в небі ( знову розлітались.
emerald_88• 10 апреля 2022
Підкидую ідею, але треба декілька дітей. Кожна дитина прижимає лобом до стіни купюру і стоять. У кого впала, той вибуває з гри. Останній отримує всі гроші.
Ответ дляamoa
Хорошо что ребенок не требует обратной связи во время игры.
Їх троє, один слухає стетоскопом, другий відповідальний за пов´язки. Третій видає ліки.
Ответ дляemerald_88
О, це прикольно) гроші можна намалювати))
frumoasa17• 10 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
Жорстока ви
Ответ дляfrumoasa17
Жорстока ви
В мене зразу запитали, а як гра називається, ще не сообразили)) кажу, бізнес-монополія)))
emerald_88• 10 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ні, з намальованими не буде того еффекту. Зі справжніми можна грати часами, кажуть. Чим крупніші купюри - тим довше
Ответ дляemerald_88
Ех, з налічки пару монет залишилось))) я введу в обіг воєнні облігації)
marinaBraun• 10 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Надеюсь, вы в виде лекарства выбрали вкусняшки типа зефира или пастилы
.
Пы.сы. Душевная у вас игра.
Со своей бы сыграла, но она уже взрослая. Скоро мне настоящие таблеточки будет покупать
. Пы.сы. Душевная у вас игра.
Ответ дляmarinaBraun
.
Пы.сы. Душевная у вас игра.
. Пы.сы. Душевная у вас игра.
Перебирати не приходиться, кубік лєго і запити водою, лєго можна понарошку, а воду взаправду, обезвоження паціенту не грозить)))
промокашка• 10 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
Яка крута ідея