Звернення 36 бригади морської піхоти?
Мирослава_• 11 апреля 2022
Ответ дляHanah
Оці кроки повинні були бути ще в перші дні війни. А по факту?
то давайте зараз не кричати в один голос із росією. Зараз є ситуація і треба діяти відносно тепер. Минулого не вернеш. Зараз дійсно складна ситуація, виходу з якої реально ні тут, ні на будь-якому форумі вам не скажуть. Наші на верху роблять все можливо, що зараз можуть у цій ситуації
Мирослава_• 11 апреля 2022
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Херсон здали? Ви напевно не розумієте, що таке війна і що таке коли на тебе варить артилерія і 100 тис-на армія вбивць із 10 тис бойової техніки, а зверху ще валить авіація.
Ответ дляeka0904
А за какой хрен ту армию развивать, боюсь спросить? Только когда сильная экономика, только тогда и сильная армия. Неужели это не понятно
. Не может быть у нищей страны со слабой экономикой сильной армии. Армия это полностью неприбыльная статья бюджета, чем больше бюджет страны, тем больше можем позволить себе выделить на содержание армии
’Війну не виграти без наступальних озброєнь, без ракет середньої дальності, які можуть бути засобом стримування. Однак нам це не дають. Як не дають винищувачів. Нас не хочуть бачити в НАТО.’ - заявив Єрмак.
Я хочу нагадати: станом на квітень 2019 ОТРК Гром-Сапсан вже був у стані готовності до випробувань. Якби в нас зараз були ракети Гром, які літають на 500 км, ЗСУ прекрасно змогли накрити всі аеродроми, з яких працює авіація рф. Це і було б закритим небом над Україною.
Але після зміни влади в 2019 році ’хтось’ в оточенні Зеленського першим же кроком зарізав нашу ракетну програму.
І тепер наші ЗСУ мають лише Точки-У. Але Точка-У літає всього на 120 км, а тому ми дістати ворожі аеродроми не можемо. Наші героїчні ракетники навіть з Точок зуміли накрити Міллєрово, і зробити Чорнобаївку, але якби країна їм дала ракети з дальністю ураження 500км, це була б Чорнобаївка помножена на тисячу.
Так от. На 28 день війни Зеленський так і не дав відповідь: а що ж з тими людьми, які зарізали наші ракети? Оцінки їхньому провалу дано не буде?
Ок.
Тоді виходить, нас закликають єднатися навколо цих упирів. Які тепер оговтались і почали хітренько перекладати свої провальні результати на союзників України. І закликають нас робити це разом із ними.
От тільки мені забити баки не вийде. Бо в 2019 році я саме про це попереджав перед другим туром: першим же ділом агентура скасує фінансування ракетного комплексу Гром. Саме це в 2012 році зробив громадянин росії на посаді міністра оборони України в уряді Януковича.
Саме це ми і отримали зараз.
Зеленський мусить показово покарати відповідальних за рішення скасувати фінансування ОТРК Гром, РК Нептун, Вільхи-М. Інакше це все шахер-махер
Ок.
Саме це ми і отримали зараз.
Ответ дляeka0904
Воровать меньше надо власти, тогда все будет
Ответ дляЮля Неюля
С ними выходят на связь, но говорят одно и то же: помочь ничем не можем.
И это действительно так, посмотрите на карте какие территории там оккупированы и все поймете.
В море стоят корабли раши.
Единственный шанс для них выжить это переодеться в гражданское и пытаться выбраться вплавь до Бердянска.
Но они на это не пойдут, потому что знают что такое честь и достоинство, гордо умрут
В море стоят корабли раши.
Это неправильный подход. Если спасутся ,смогут для родины больше сделать .Зачем умирать если есть хоть малейший шанс выжить и потом отбивать тот же Мариуполь с нашими