Чи ви підтримуєте всіх тих людей що їдуть з України з міст де не було бойових дій, оформлюють пільги і займають безкоштовне житло а потім люди які реально втратили все і по суті реально потребують допомоги не можуть цим скористатись?
Для мене зараз є дві категорії людей - біженці(яким і назначаются ця вся допомога) та люди які біжать від війни. І хотілось би вірити що останні розуміють що займаючи безкоштовні квартири щоб не тратити гроші на аренду просто забирають чужий шанс на спасіння
Просто соромно дивитись на фотки в інсті дівок шо повиїжали і живуть безкоштовно і радіють доброті іноземців поки людей зі сходу нема куди селити і вивозити бо на західній же теж сидять бідні кияни по санаторіям
Ваша думка?
Ответ дляІра.
Ви особисто даєте гарантію, що завтра нічого не скинуть з неба на ЗУ та гарантію, що не буде хіматаки? І що в разі чого потім потік людей в паніці зможе нормально виїхати в разі чого?
Я дивуюся- я з ЗУ, виїхала закордон і сьогодні щустріла тут групу людей з Харкова. То вони навпаки кажуть- нема зараз в Україні ніде безпеки, а не верещать, чого ви їхали?
Мені в черзі на кордон попались класні харків´яни, які казали ’Якби ми знали наперед, то виїхали б раніше’. І дуже підтримували нашу ініціативу. Тим більше, тоді, на початку березня, ми не знали, що буде зараз. А зараз ми не знаємо, що буде ще через місяць.
Ответ дляТютёха
А в Европе без знания языка даже двор мести не возьмут. Да и при чём тут жёны айтишников, я вообще одна с двумя пенсионерами на руках, тоже с конца февраля без работы и зп. Но я уверена, что скоро наша Победа и будет много работы, плюс за счёт бегунов и за этим им спасибо, что освободили рабочие места. Нужно немного подождать и пережить эту войну.
Так це добре, що Ви впевнені. Я дуже заздрю тим людям, які цю впевненість мають. Але на жаль для мене факти поки свідчать про інше. А у моєї дитини життя одне і я хочу, щоб воно було нормальним. І взагалі не розумію, нащо йти замітати двір. Вони ж не збираються там лишатись, як тільки війна скінчиться, поїдуть додому, піде подружка на свою роботу і все буде добре. А не по підвалах з дітьми сидіти і одну картоплю їсти невідомо скільки. Моя мала пішла тут в школу. І в неї є викладачка з Сірії. То вона розповідала, що вони також чекали і вірили, що повернуться додому, та не судилось.
Ответ дляNinjavan
В моєму селі боїв нема і не було. Але саме село аж біля криму. Там ходять по хатах вже ті мразі. Село в окупації. Боїв нема, нагадую.
Мені можна спробувати вивезти дітей на захід України? Чи дочекатися боїв?
Їдьте в Європу, на заході України дуже відносно безпечно.
Леди Репях• 11 апреля 2022
Ответ дляСалт
У Вас зависть, что ли, от того, что кто-то решил уехать?
Как вы задолбали со своей завистью. Что не скажешь - зависть. Есть и другие чувства у людей. Желание справедливости, например.
Борисфенка• 11 апреля 2022
Ответ дляvray
Я все прекрасно понимаю. Войну никто не ждал.
Просто прошу немного сбавить тон и не учить, а помогать советом или помощью, мы все в одной лодке.
Я допомогаю. І тим, хто за кордоном, і тим, хто в Україні.
Але люди вперто тримають дітей біля лінії фронту. І що з цим робити, неясно.
Європа величезна, місця вистачить всім, приймає Канада, Ірландія, Норвегія тощо. Не їдуть, ’бо ще не бомблять’. А потім вже пізно.
Перемога 2022• 11 апреля 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Что в Киеве сегодня случилось?
Ничего, просто она призналась, что когда там гудело, летело, свистело и бахкало ей было тогда было жутко, просто она говорила, что все хорошо. А сегодня призналась, что ничего хорошего не было, было жутко
Ответ дляАфри
Почему вы решили что заграницей людей с востока Украины негде селить?
Сестра из Германии ( небольшой городок, принимал беженцев) ответов знакомым,которые хотели приехать, что все забито, ест нет. Сестра тоже приняла свою сестру двоюродную и ещё знакомых. Двоюродная сестра из Киева, говорит думала что в Киеве жесть, а теперь узнала, что все спокойно относительно, честно говоря обалдела, думала, что в Киеве то же что и чернигов ( вот где жопа)
Ответ дляLoveYou
Так і я про це. Адекватні люди все розуміють. ´Міряються п..ками´, вибачте, де небезпечніше, а де більша кількість сирен, а де більше прилетіло. Зараз все відносно. Тих, шо свистять про людей з ЗУ , про небезпечні райони, в яких вони самі сидять, теж можна порівняти, наприклад, з маріупольцями, які взагалі в пеклі вже скільки часу. І взагалі, в них ще будинки є, а дехто вже втратив...І так до безкінечності.Порівняно з ними вони в безпеці тоді. Що за дебільне міряння і бажання тикнути пальцем...
Борисфенка• 11 апреля 2022
Ответ дляПоночкa
Элементарно боятся чужой страны,денег,людей. Это и есть паникеры. А куда,а как ,а где и т.д.
А потім вже нічого не бояться, вирвавшись з Маріуполя. Я зараз шукаю родичів такої родини.
Сумно це все.
Считаю, что ни у кого нет права судить другого не находясь на его месте.
Каждый делает свой выбор. Кто-то хочет и спешит, кто-то долго принимает решение и может опаздать, кто-то не хочет уезжать, кто-то не может, но ищет варианты...
Вы не знаете обстоятельства других людей, и никогда не узнаете, даже, если кажется по-другому.
Не надо никого судить и надо смотреть только за собой, следить за своей жизнью
Кацапы уже насмотрелись на нас, больше знают о нас, чем о своей стране, все им у нас неправильно и не так ...
Поэтому в благородность не очень верю, скорее зависть за воплощённые мечты другого, которые сам не воплотил.
Борисфенка• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Я десь біля вас, напевно) Район Любека.
Я в Торнеші. Не дуже близько, але земля одна, Шлезвіг-Гольштейн.
Ответ длякенгуруша
Чого міряння? Це факт. А коли с нас було 3-5, то я навіть і не писала б.
Це ваше мірило, у когось інше. Всі ми різні. Хтось спить під сирени, хтось і під бомби. Хтось в обморок падає від новин.
Мої родичі з США тиждень до війни питали, куди ми будем тікати у разі чого. Так що хтось і далеко наперед дивиться, а хтось тільки по факту, кли вже навіть евакуаційний коридор не працює...
Ответ дляLoveYou
Я раньше не падала в обморок. А вот спустя полтора месяца начинаю)
Капитошка81• 11 апреля 2022
Ответ дляkris_lynx
Ну это ни о чем до тех пор, пока это не ваш дом. В соседнем от меня доме несколько этажей разрушено и люди погибли. Вы призываете киевлян ехать в опасность, когда ещё ничего не закончено?
Ок, не приезжайте. Нам больше будет рабочих мест!
Ответ дляE-ducate
можна, але без сподівань на ’шару’ = благодійні кошти, житло і тп, призначені людям, які втратили все
Я не потеряла всё. Пока ещё. Из Харькова. Хотя на самом деле - даже если жилье уцелеет, сколько оно будет стоить и возможно ли в Харькове будет безопасно жить
Мне можно помощь и бесплатное жилье? Или вернуться под бомбёжки и ждать, пока ’потеряю всё’ и когда выехать нельзя будет? По- Вашему, чтобы спасти себя и детей, человеку обязательно сначала очутиться в максимальном п... це?