Малій майже рік, засинає біля нас потім переносим її в кроватку, спить буквально пару часов потім прокидається і різко встає або крутися і хниче поки не забираєм її до себе. Біля нас вона спить краще. Що робити щоб вона привикала спати в кроваткі? Може підкладать валіки щоб було комфортніше? Як ви привчали до самостійного сну?
А коли вона спить вдень, теж у вашому ліжку? Ми спали з сином разом до 8 місяців, потім я його вкладала спати вдень у його ліжечко, причому так, щоб він сам засинав у ліжку, а не на руках. Так в нього поступово ліжко стало асоціюватися зі сном і відпочинком. Потім одного дня стали і на ніч вкладати у ліжечко. Коли просинався серед ночі, ми не білуги до нього одразу, давали поплакати 5-10 хвилин, і якщо не заспокоювався -тільки тоді йшли його заспокоювати. Він привчився сам заспокоюватися в засинати серед ночі.
У дитини має бути якась річ, яка в нього асоціюється зі сном. Це може бути соска, якщо ви її даєте тільки перед сном, якась спеціальна м‘яка іграшка для сну, ковдра. Щось, що ви використовуєте тільки коли дитина засинає и спить. Якщо такої конкретної речі немає - придумайте щось, використовуйте спочатку у вашому ліжку, а потім давайте дитині у її ліжечку.
Ответ дляxmango
В день спить в нашій кроваті, і засинає на руках. До 10 місяців вона не знала що таке засинать на руках, ложила її біля себе і вона засинала. А потім різко ніби щось сталось, почала плакати вивертаться, не лягає ніяк тільки на руках.
Ответ дляxmango
Дякую
_TatianaS_• 12 апреля 2022
Ответ дляАнжелика93@
Спiть разом або придвиньте кроватку,якщо можливо,знiмiть бокове бильце
В мене син дуже погано спав, у 7-9 місяців був період, коли за ніч 5-8 раз прокидався і плакав. Це було дуже виснажливо і я прочитала багато книжок і статей про сон. Одна з головних рекомендацій, привчити дитину засинати самостійно, тоді вона і вночі не буде заважати вам спати. Створіть ритуал, який ви кожен день використовуєте перед сном. У нас - купатися, потім ідемо в спальню, одягаємо піжаму, читаємо казки, грудне молоко (якщо треба), чистимо зуби, колискова в темній кімнаті і кладемо дитину у ліжко. І так кожен день, маленькі діти дуже люблять ритуали, тоді вони розуміють, що очікувати і що далі буде.
Ответ дляxmango
Дякую
OneTimeUser• 12 апреля 2022
Ми так і продали ліжечко майже новим. Ближче до року стала дитину просто вкладати на дивані в її кімнаті - там вона спала значно краще. А ліжко - прям ненавиділа )
Tolko-beauty• 12 апреля 2022
Она ещё малышка совсем. Мы снимали одну сторону кроватки и придвигали к кровати на ночь. Т
ksenichka_ksenia• 12 апреля 2022
Я со старшей сняла олну сторону кроватки, поставила впритык со мной и мы так спали месяцев с 6 наверное. На день отодвигала кроуатку, укладывала там спать. В полтора примерно уже и ночью спала в отодвинутой кроватке сама. Но когла болела всегда рядом спала, даже когда подросла