Meli-4fab• 13 апреля 2022

Геноцид українського народу

Байден назвав війну в Україні ГЕНОЦИДОМ українського народу. Які тепер дії світу повинні бути?
tarveldy• 13 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я не видела оф подтверждений применения хим оружия. Даже от наблюдателей.
Бо неможливо провести експертизу щоб підтвердити або спростувати

sdelaypausu• 13 апреля 2022
Ответ дляRubiii
Я думаю, никаких, к сожалению.
А что там по хим.атаке в Мариуполе?
Никакой реакции ведь не последовало.
Потому что Пентагон заявил, что никаких хим атак не зафиксировано в Мариуполе. А Байден доверяет больше Пентагону, а не Телеграм-каналам
Решка7777• 13 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
Можливо переглянуть свою допомогу військову і дадуть те що потрібно, літаки
не переглянуть, на жаль
США сколько раз тормозило там поставки с той же Польши вначале войны
против
Басина• 13 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
Ті хто думку думає про фосфорні, то певно з здоровим глуздом не дружить! Бо різниця між фосфорною бомбою і отруйним газом, як між опіком вогнем і отруйними грибами...
Ну, фосфорні бомби дають такий білий туман, про який кажуть постраждалі. І симптоми частково збігаються. Але чому ніхто не бачив типового моменту взриву такого боєприпасу?...
Ось Маляр висловилась:
https://amp.segodnya.ua/ua/strana/anna-malyar-skaz...
frumoasa17• 13 апреля 2022
Ответ дляРешка7777
не переглянуть, на жаль
против
Вони тільки почали діяти, майже через 2 місяці, зброя йде, навіть нарешті не проти передачі літаків від Словаччини, але це все після стільки невинних жертв
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Там есть наблюдатели? В Мариуполе? И ними связь есть? Серьезно?
Не чіпай - вб ю• 13 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
Офіційні спостерігачі відсутні в Маріуполі біля Азовсталі...
Хіба вам це не зрозуміло...
Хіба не зрозуміло, що в окупованому місті, що обстрілюють і знищують до землі, жоден ’офіційний представник ’ знаходитись не захоче ...
Следят по спутникам как я поняла
Не чіпай - вб ю• 13 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Здесь соглашусь(
Не чіпай - вб ю• 13 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes

tanuwe4ka• 13 апреля 2022
Ответ дляРойЛеля
А там немає катакомб з виходом з міста чи сполучення з іншими містами?
Вы думаете у меня есть план Азовстали? Не имею представления. Мне тоже жаль военных и гражданских, которых по факту бросили.