У вас работает приложение? У меня не обновляет баланс.
Olena Dnepr• 16 апреля 2022
Елена Днепр 🇺🇦, вітаємо вас у monobank🐾. Зараз спостерігаються труднощі в роботі мобільного додатка, у зв´язку із цим ми можемо відповідати повільніше, ніж зазвичай. Не хвилюйтеся, будь ласка, це питання вже в роботі наших фахівців. Дякуємо за розуміння!
Ответ дляMama Sofii
Мне тоже самое ответили , ждём
MarinaMiropolskaya• 16 апреля 2022
Ответ дляFgKaila
Написала подругам заграницу, у них работает.
У меня тоже не работает в Польше
Ответ длягофра
Скажите пожалуйста как долго ждёте? Я заявку подала 25 марта и ничего... До этого,кто подал в начале марта и в десятых числах ровно через 10 дней получили.
30марта маме щаявку подали
Скйчас Дия пишет что деньги начислены, но зачисления в банк нет. У многих такое. Может после этого и появятся наконец-то
Galina_lll• 16 апреля 2022
Меня выбросило из приложения. Просит смс на телефон. А у нас сейчас проблема со связью((. Надеюсь, наладится.
Marmel@dka• 16 апреля 2022
Ответ длявре_Динка
Може після цих робіт і гроші нарахуються6500 комумне прийшли
То це ж не лише на моно банк не прийшли людям кошти, до чого тут їх збій ((. Знайомі теж подавали 28.03, на Райффайзен банк, теж немає ((. Щойно бачила новину в Гугл, то писали що тепер вирішили оплачувати ці 6500 не так, а роботодавцям за нових працівників переселенців, щоб заохочувати їх до роботи...
Але обіцяють виплатити тим хто подав заявку до 01.04.
Ось ще заскрінила, щоб знайомим скинути