Есть такие? И как вы возвращались поезд/ автобус?
Для повернення до України рекомендуємо:
1. Для отримання закордонного паспорту громадянина України необхідно звернутися до посольства України у Республіці Польща: АБО
2. Для оформленням посвідки на повернення в Україну (видається в день звернення) також звернутися до посольства або консульства, щоб з українськими прикордонниками також не було проблем.
Це пишуть юристи в каналі підтримки
mama_Timoshki2011• 16 апреля 2022
Ответ для1oksana1
И в Польшу с сегодня не пускают по книжечке👌
Не тільки в Польщу. Болгарія також. Але не пропускає саме наша прикордонна служба. Дівчата туроператори писали в фб
mama_Timoshki2011• 17 апреля 2022
Ответ дляInteks
Ми виїхали 7го квітня поїздом з Пшемисля по внутрішніх паспортах і свідоцтвах про народження. І випустили, і впустили без проблем, нічого не запитували
Ще раз повторюю. Не випускають саме наші прикордонники.