Что ни день, так есть повод улыбнуться.
Сплю беженцев к себе на несколько дней. Даю объявления по всем группам. Утром написала обявление и жду звонков.
Звонок:
- вы селите бесплатно?
- да, могу дать двоим человекам ночлег в своей квартире, плюс питание, душ.
- нам надо отдельная квартира бесплатно. Нам не подходит жить с хозяйкой.
Посоветовала искать дальше. Такие незамутненные).
Я в Днепре. Тут жилья уже просто нет или за большие деньги новострои с красивым ремонтом. И люди ищут ОТДЕЛЬНУЮ КВАРТИРУ бесплатно).
Я понимаю, что люди пережили не лучшие времена в своей жизни. Но такие запросы...
Звонок:
- вы селите бесплатно?
Ответ длявпс
А кто Вам сказал, что автор полощит? она рассказывает...и что-то много этих историй стало и в Днепре, и во Львове (громят вообще квартиры)
Много, потому что одну и ту же историю полощат на разных ресурсах и друг другу перессказывпют, потому и много. Нужно понимать что выехали люди разного социального уровня, в т.ч. неблагополучные, которые есть абсолютно в каждом регионе, зачем мусолить темы про плохих беженцев, мне непонятно.
у людей могут быть какие угодно желания. Хоть дворец.. к вам это какое имеет отношение? Вас осуждают? Заставляют им что-то дать? Нет, так нет...на пустом месте пытаетесь разогнать тему типа айайай, какие плохие беженцы. Но унижаете скорее сами себя...или опять отработка 15 рублей
Ответ дляAngyRed
Тоді давайте розкажу про запроси приймаючих, раз вам так хочеться срачі розвести.
Трускавець. Друзі знайшли житло за $700. По приїзду хазяї сказали - $1000, або їдьте назад.
Друзі погодились. Через три дні прийшли хазяї і вигнали, бо знайшлись люди, які готові заплатити $2000.
Дякую, що трохи на землю спустили деяких помогаторів. Така сама ситуація. 500, потім 700. Потім знову умови змінили.
Ответ длянатальен
..я бы уехала .но вот в надежде скоро вернутся домой ...зато бабки брать с наших ваши не стесняются .. и западную сидеть не потяну.. я ее и по отдыху никогда не тянула,мне в турции дешевле
Если Вы приехали в чужой город, не нужно гнать на жителей этого города. Западную Вы не тянете , зато про бабки в других городах вспомнили )))) а что так ?! Я лично ничего не сдаю . Я лишь хочу порядка в своём городе , к которому привыкла . А не так, что выезжаешь в город и не знаешь кто из харьковчан тебе по ногам проедет или в бочину влетит. Замечу, что ни Донецкие, ни киевляне, ни сумчане себя настолько борзо у нас не ведут .
Color never seen before• 18 апреля 2022
Ответ дляpolushka
Розкажу за свою ситуацію.Тричі дзвонила на гарячу службу,що можу приютити біженців,4-6 людей,безкоштовно,можна з тваринами ( хоча своїх три кота є).Вони зраділи,що я подзвонила,але минуло дві неділі і за цей час лише двічі до мене подзвонили,що їдуть люди.Але першого разу,я відмовила,бо факту там було 6 людей,троє з яких інваліди ( у мене спальні місця всі на другому поверсі,крім одного),в другому випадку -люди дивним чином переселялися на хвилинку зі Львову ...На що я відповіла,що трохи дивно переселятися в Луцьк,яке ближче теротиріально до Білорусі відносно спокійного Львову...і вони не доїхали до мене, мабуть,передумали...
Бачу,що гаряча служба про мене забула,дзвоню вже сама по телефонах людей в чатах нашого міста,які шукають прихисток.Але....всі шукають окреме житло...І тут моя подруга мені організовує нарешті людей,які потребують прихисток.
Приїхало 4,один з них чоловік.Спочатку озвучили,що чоловік з руками і ногами і якщо що ,то що треба -допоможе.Дружина,що була вдома домогосподаркою і дуже любить готувати та прибирати.Я засміялася і ’перехрестилася’ і відкрито щиро сказала,’яка я рада,що до мене привалило таке щастя’ ,бо готувати я як всі працюючі люди не дуже люблю...
По-факту,як ми жили далі...
За дві неділі чоловік з руками і ногами жодного разу не запропонував наносити навіть дров,які я кожного дня тєгала для розпалки котла.1.5 пачки смалив цигарок вдень біля котельні,сидів і тупо дивився,як я ношу дрова...
Вона.За дві неділі не запитала,де ганчірка,щоб протерти пил навіть...
Посуд мити -лише після себе.Якщо якась тарілка не після них,то так і стоятиме не помита.Їсти готували по-черзі.Чесно-кажучи ,борщ у нас на три дні вистачало,а з приїздом них-я через день варила,хоч вона варила теж.Ну ,то таке...дрібниці вже.
Але господиня вона була ще та.Зранку вони снідають борщем чи супом,в холодильник не ставлять ...до обіду ми сідаємо їсти-воно все скисло.Вилили.І так двічі.По пів-кастрюлі в помиї.Потім я вже взяла це під контроль,то сама після них приходила і ставила в холодильник.
Далі.Якось зранку не було борща.Питаю,чому ви таким снідаєте? Ми борщ на обід і дуже рідко ввечері. На що вона відповіла,що люблять,звикли.Але можуть смажити яєшню і варити вівсянку на сніданок також.Ну ок,кажу яйця в холодильнику,а вівсянка є двох видів у мене-така,що запалювати( дитяча,як я кажу) і та,що варити треба.Так що готуй ,що хочеш.І пішла розпалювати котел.Тут приходить моя мама і каже,що її та запитала,чи буде мама їсти вівсянку.Мама відповіла,що не любить вівсянку.На що та з претензією і незадоволено так відповіла : м-да? то я думала,що ми всі будемо їсти вівсянку...а оказується,що тільки ми(((
Мені мама це розповіла,а в очах сум,її ніби помиями облили...Таке враження,що ми біженців всі дні тільки те й робимо,що вівсянкою кормимо...І те невдоволення...до чого...Це що-свиняча їжа? Чи тобі хтось боронив встати раніше і зварити своїй сім´ї борщ чи суп,знаючи ,що вони встануть і захочуть їсти?
Ну і вишенька на торті.
З перших днів у них телефони з рук не випускалися.Розмовляли зранку і до смерканку,в туалеті,під час приготування,обіду,навіть коли чистили зуби...Перших три дні ми з розумінням віднеслися.Ну,звісно,треба обзвонити всіх знайомих,родичів,поцікавитися,як хто....Але на четвертий день,нас почало це все напрягати.Тому що цей безперервний фон телефонних розмов на першому і другому поверсі...це було щось...
Моє терпіння лусьнуло на 9-й день.Я вирішила поговорити.Зайшла здалеку і намагалася коректно пояснити,що ми до їх приїзду мали більш-менш вдома режим тиші і телефоном намагалися не зловживати.По-можливості,є тераса чи вулиця,де можна порозмовляти,не завдаючи незручностей нікому...Ми навіть навушники всі маємо,щоб не заважати один одному,коли дивитися якийсь контент.Дверей міжкімнатних я ще не встигла поставити,будинок в процесі обживання.
Але моє єдине прохання було сприйнято взагалі не адекватно.Вона на повишеному тоні сказала,’так а що мені робить,коли у мене батьки під обстрілами?’ До чого це було сказано от,для мене до цих пір загадка.Бо ніяких розмов стосовно батьків не вилося взагалі...
Після цього,вони поїхали в магазин ніби за продуктами,їх не було годин 5.А на наступний ранок,вони повідомили ,що випадково їхні знайомі з´їхали з квартири у Луцьку і вона звільнилася і що будуть переїжджати.На кону ввечері правда вона ще перепрала усі речі...мабуть,боячись,що там за світло,пральний порошок треба буде тратитись ще...
От такі ’пироги’...
Після їх від´їзду,мама в мене запитала чи я ще буду хотіти біженців...Звісно,що ні...навіть,якщо вони й доплачувати будуть...
Мені правда залишили на підвіконні 1000 грн і по 200 дали моїм дітям( двом) ,хоч їх ніхто не просив про це...
По-факту,як ми жили далі...
Ну і вишенька на торті.
От такі ’пироги’...
Вибачте, але ви наче описали життя з моєю мамою. Те саме стосовно телефону, овсянки і їжи яка постійно псується. Жити з іншими людьми це завжди стрес. Для всіх. В вас просто різні ритми життя були, різні очікування і таке відчуття що ви не обговорювали що вони мають робити по хозяйству. Просто кожний щось собі напроектував в голові і вів себе відповідно.
Ответ дляnatapri
Мне кажется за указание региона нужно сразу в бан. В Харькове полно замечательных людей, зачем писать такое.
Мне кажется, что Вам кажется 🤷🏼♀️
У нас свобода слова , извините , что не закрываю глаза на хаос, с которым сейчас приходится каждый день сталкиваться
звездная галактика• 18 апреля 2022
Ответ дляAngyRed
это чудесно. какое отношение имеет ваш рассказ к автору. который принимает бесплатно?
Ответ дляtanuwe4ka
Да уж. Беженцы обычно не имеют 100500 вещей с собой, но часто имеют детей. Что плохого хотеть машинку? То, что стирается руками сохнет вечность в такую погоду. Смешно читать такое. Люди будьте людьми. Завтра вы можете оказаться на их месте, и уже вас начнут осуждать и обсуждать. Злость к своим же соотечественникам просто без повода.
Для меня это вообще днище, находясь в безопасности обсирать своих же соотечественников.
Ответ дляОлечка79
Мне кажется, что Вам кажется 🤷🏼♀️
Город обязательно указывать? Адекватным харьковчанам, которых большинство, приятно это читать? Обобщение людей по какому либо признаку это неправильно. Все люди разные.
Ответ длячаревна
У нас сдают на этаже беженцам. Первые разлили колу, не терпелось видно. За собой не убирали, муж мне запретил мыть пол в общем коридоре. Так они и не убирали. Я не выдержала, убрала.
Вторые приспособитись ногами дверь общую открывать. Погода не ахти и грязные следы на двери. Снова буду мыть перед пасхой. Из жильцов постоянных только мы, приходится убирать.
К чему я это пишу, чтоб имели совесть и не срали там, где вас принимают.
Но им кто-то даёт ключи на заезд в эти квартиры. Говорите с владельцами. Ругайтесь, если нормально не доходит. Вы не обязаны мыть и терпеть. Как и те, кто не ищет халявы не обязаны жить за сумасшедшие деньги в условиях без условий
вообще не понимаю тему для срача.... Изначально давайте полные установочные данные и не будет лишних вопросов. У всех разные потребности. Кто-то всю жизнь прожил в шикарной квартире с посудомойкой, стиралкой, роботами-пылесосами итд....и им не понятно что есть другой уровень. Зачем их за это осуждать?! Мы с семьей приехали к родственникам в деревню...слава богу хоть туалет в доме был. Претензий нет, но сестру очень взбесило, когда в машине они взяли бутылку с минералкой и начали оттуда пить по очереди....у нас на каждого своя бутылка..))) Каждому свое!!! Не нужно никого осуждать!!!
Ответ дляIrinnkA
Кому плохо пахнет? Вам? Не нюхайте. Другие разберутся сами. Вы вся такая независимая но никак не можете понять, что все люди разные и выбор каждого как ему поступать. А эта тема не иначе как сплетни о людях. И странно от тех кто несет себя как независимых, читать подобные обсуждения. Выехавшие разберутся без вас. Вы займитесь собой. И все ок будет
Я вам всё сказала. Третий раз не повторяю для тех, кому туго доходит.
vahvubor.com.ua• 18 апреля 2022
а к чему вы это написали? Похвастались - чем? Вы бы жили с кемто? Я нет - лучше в спортзале
Ответ дляToonika
Расскажите подробнее. Прочла три раза, не пойму. При чем тут прописка? У нас в группе недвиги начало тоже проскакивать, ,,мы из....,,. Зачем? Какая разница, беженец из сум, Харькова, или Лисичанска?
Почему киевская прописка играет роль? Не могу въехать..
Тому що у 2014 багато людей обпеклися на такій оренді квартир. Знаю, що у моєму місті вивішували на балконі прапор днр, вели себе дико нахабно, нищили майно, не хотіли виселятися, залишали своїх дідусів/бабусь в орендованих квартитрах, а самі зникали... Це лише те, що було в моєму місті. Звичайно, що і нормальні люди, і покидьки є всюди, але тут був негативний досвід.
vahvubor.com.ua• 18 апреля 2022
Ответ длявиканастя
Так и не поняла. Автор, вы в объявлении указали, что с хозяйкой?
походу не указали. а люди теперь виноваты
Readerprofi• 18 апреля 2022
Ответ дляvahvubor.com.ua
Одна? Во всём спортзале?
Автор, спасибо за тему. Я хоть отвлеклась.
По теме: разные есть люди. Везде есть невоспитанные. У меня в Харькове (сейчас переехала) подруга, божий одуванчик, очень хорошее воспитание.
Была там проездом, но меня успел удивить таксист, который сказал не говорить с ним на украинской потому что это казлячая мова.
Конечно, всех гребсти под одного нехорошо, потому что везде всяких хватает.
Но если честно осадок у меня остался до сих пор.
vahvubor.com.ua• 18 апреля 2022
Ответ длямульти1
такі були завжди, я вважаю, що нормальні люди скоріш за все по таким оголошенням не телефонують, а тільки халявщики
скорее всего дама не указала что квартира сдается с ней в придачу. а люди виноваты теперь. Нормальный человек такой пост не напишет
vahvubor.com.ua• 18 апреля 2022
Ответ дляAny
Я працювала з тими, хто переїхав з Луганська, Донецька, Макіївка - адекватні, виховані, гарні люди. Багато хто з них тепер втратив житло вдруге, бо саме купили/побудували своє в Бучі, Вишгороді й Ірпені. З моїми до школи ходили переселенці з Донбасу - звичайні діти. Так, десь мова більш російська звична, але от прямо культурної прірви не бачила. Просто всюди різні. Не
І так, вважаю, що ті поділяють за таким принципом, або не думають трохи глибше (що хами завжди помітніші), або роблять це спеціально
тоже помогаю беженцам и считаю что дама что пост написала - не указала что квартира с ней вместе или есть еще подводные камни. Человек кто хочет помочь - такую грязь на всех лить не может. Люди итак сейчас в трудной ситуации
Ответ дляОлечка79
вот из за таких как вы ,каждый кого это не коснулось думает что он живет в другом государстве , в своем личном... и рассказывет как принято у него
Сота тема, яка сіє смуток і негатив серед українців
Так, є різні біженці, є різні в них запроси.
Для себе прийняла тактику, або допомагаю, або відмовляю.
На тому й все.
Ніхто вас не зобов’язує допомагати, якщо ви не хочете, чи не можете, чи вам просто неприємні ті люди в спілкуванні. Всі люди різні, була б війна в іншій країні, і поїхали би біженці в наші регіони, іноземці … було б теж 100 тем, про те, які вони не такі. Люди різні апріорі
На тому й все.
Ответ длянатальен
Я живу в своём городе и привыкла к порядку, и хочу чтоб этот порядок соблюдали все. Я не нарушаю пдд, с 2007 года ни одного штрафа и хочу чтоб так само вели себя приезжие . Я много хочу?!
А вот так делать нельзя даже из соображений что можно на себя накликать . Это одно из сотни фото за месяц выложенных в соцсети нашими горожанами . Я останусь при своём мнении. Приезжая в другие города нашей страны я так же соблюдаю пдд как и у себя дома ,потому что это нормально , это правильно , чем вызвана неадекватная реакция ,что я хочу того же от приезжих в своём городе - загадка.