ТриАна• 19 апреля 2022

Пасха

Думаю вже більшість чули, що на Пасху не треба йти до церкви святити в цьому році, планують провокації, бомбардування і тд
Повідомте рідним і близьким, особливо попередьте і вмовте людей похилого віку
Залишайтесь дома, в безпечних місцях та читайте молитов
Миру нам і Божого благословення!
TanSt810• 19 апреля 2022
Ви мали на увазі Великдень, скоріш за все
чаревна• 19 апреля 2022
Незнаю, остановит ли это людей. В корону тоже все шли и не боялись. Это уже на усмотрение каждого.
автор ТриАна • 19 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
А ви хочете сказати що це різні речі
кенгуруша• 19 апреля 2022
Ответ длячаревна
Ну не все прям) я не ходила.
Первоклассница• 19 апреля 2022
Ответ дляТриАна
А ви хочете сказати що це різні речі
Великдень - українською, Пасха - російською.
автор ТриАна • 19 апреля 2022
TanSt810• 19 апреля 2022
Ответ дляТриАна
А ви хочете сказати що це різні речі
Ваш пост написаний українською мовою, назва цього свята українською ’Великдень’
Майстерня домашнього текстилю• 19 апреля 2022
Ответ дляПервоклассница
Ой, почалось, наш український народ непереможний, давайте називати Світле Воскресіння Христове, тоді ніхто не перепутає.
КВІТКА-6965• 19 апреля 2022
Ответ дляПервоклассница
Ну нащо докопуватись і придумувати?((
Первоклассница• 19 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Та нічого не починалося... Так, до слова.
t.fodlash• 19 апреля 2022
Ответ дляПервоклассница
і в Польщі Пасха. ви хочете сказати, що поляки наші вороги? чи до чого цей ганебний висір з дивану?
lana_banana04• 19 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
бляха-муха успокойтесь, а
Ответ дляПервоклассница
До якого слова, Пасха теж українською.
bella-mafia• 19 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Нашли, что обсуждать. Особенно в такое время, ну капец просто. Каждый говорит так, как хочет, а не так, как правильно или нужно!!!
По теме - можно прийти в церковь, посвятить паску. Но делать это в разрешенное время, тем более, что в комендантский час церкви будут закрыты, уже есть офиц комментарии
автор ТриАна • 19 апреля 2022
Господи дівчата( що з вами, на меті стерегти життя людей