Думаю вже більшість чули, що на Пасху не треба йти до церкви святити в цьому році, планують провокації, бомбардування і тд
Повідомте рідним і близьким, особливо попередьте і вмовте людей похилого віку
Залишайтесь дома, в безпечних місцях та читайте молитов
Миру нам і Божого благословення!
Первоклассница• 19 апреля 2022
Ответ дляТриАна
А ви хочете сказати що це різні речі
Великдень - українською, Пасха - російською.
Майстерня домашнього текстилю• 19 апреля 2022
Ответ дляПервоклассница
Ой, почалось, наш український народ непереможний, давайте називати Світле Воскресіння Христове, тоді ніхто не перепутає.
КВІТКА-6965• 19 апреля 2022
Ответ дляПервоклассница
Ну нащо докопуватись і придумувати?((
Первоклассница• 19 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Та нічого не починалося... Так, до слова.
lana_banana04• 19 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Ваш пост написаний українською мовою, назва цього свята українською ’Великдень’
бляха-муха успокойтесь, а
Ответ дляПервоклассница
До якого слова, Пасха теж українською.
bella-mafia• 19 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Нашли, что обсуждать. Особенно в такое время, ну капец просто. Каждый говорит так, как хочет, а не так, как правильно или нужно!!!
По теме - можно прийти в церковь, посвятить паску. Но делать это в разрешенное время, тем более, что в комендантский час церкви будут закрыты, уже есть офиц комментарии