Крыска-Алиска• 19 апреля 2022

Кому-то удалость зарегистрироваться ВПО через ДИЮ?

oksana_kseniya• 19 апреля 2022
теж саме

Alionaua• 19 апреля 2022
Після багатьох невдалих спроб вдалося. Тепер пише ’в обробці’ - так що повинно працювати якщо не сьогодні, то завтра.
Только правда• 19 апреля 2022
Аналогично показывает (помылка)
judit• 19 апреля 2022
Ответ дляAlionaua
+ так само
Anechka8• 19 апреля 2022
Пише в обробці і вибиває помилку .
seami• 19 апреля 2022
Мне - да. Членам семьи нет.
danilenchik• 19 апреля 2022
Пише так саме, як у вас. Помилка. Почекаємо до ранку.
Naddejda• 20 апреля 2022
У меня уже есть статус впо от 2014 года.Вопрос как получить сейчас статус второй раз если пишет что уже есть статус.
К.а.л.и.н.а• 20 апреля 2022
Раза з 30ого вийшло подати.

я модница• 20 апреля 2022
У меня вот такая фигня мешает оформлению ИНН не подтянулся и это уже давно, что делать не знаю .... Я далеко от дома
Наталья_К• 20 апреля 2022
Ответ дляNaddejda
Вам потрібно звернутись до ЦНАП, якщо Ви після початку війни змінили місце проживання. Вони в таких випадках пропонують повернути (скасувати) попередню довідку ВПО, а натомість видають нову. При цьому, виплати за попередньою довідкою припиняються.. Так що вибирати Вам..
Sakura-82• 20 апреля 2022
Ответ дляНаталья_К
В мене така ж сама ситуація, але виплат і не отримувала, є тільки довідка з 2014 року. Але запис у чергу аж на 14 червня в Ужгороді у Цнап, боюсь вже на той момент можу повернутися до Києва. Що робити, підкажіть, будь ласка.
Наталья_К• 20 апреля 2022
Ответ дляSakura-82
Боюсь, нічим не можу дорогим Вам . Я поділилась інформацією, якою володію. Буквально недавно шукала її для колеги, яка має ’стару’ довідку.
OlgaDS• 20 апреля 2022
Теж не підтягую інфо
Юля Неюля• 20 апреля 2022
Ответ дляNaddejda
Лично идти в ЦНАП или соц.защиту.
Через Дию у вас ничего не выйдет
Юля Неюля• 20 апреля 2022
Ответ дляSakura-82
Поедьте сделайте справку в другом городе, где есть места в очереди
Анна-01e2• 20 апреля 2022
у меня пишут заявка успешно обработана, а справка не подтянулась
Masyutka• 20 апреля 2022
Ответ дляАнна-01e2
А когда вы подали заявку, быстро ее обработали?
fashion-monger• 20 апреля 2022
Ответ дляАнна-01e2
Через некоторое время подтянется😉

Елена Шадура• 20 апреля 2022
Ответ дляfashion-monger
Через некоторое время подтянется😉
Подскажите, при оформлении подтянулось автоматически свидетельство о рождении ребёнка,но при оформлении на последней стадии в заявлении данные о ребёнке уже не высвечивались. Так и должно быть?
Анетка• 20 апреля 2022
Я смогла оформить в 08.30
Викуся29• 20 апреля 2022
Ответ дляАнетка
Я смогла оформить в 08.30
И как пишет сейчас?
Ann_U• 20 апреля 2022
Ответ дляАнна-01e2
У мене писоло так само. І функція Подати заявку була неактивна. Зранку знов активна кнопка Подати заявку.
У вас як?
Vladusham• 20 апреля 2022
Пише помилка,спробуйте ще((
Vladusham• 20 апреля 2022
Вже вийшло,але тепер в обробці
Викуся29• 20 апреля 2022
Ответ дляVladusham
Вже вийшло,але тепер в обробці
Кума пишет, что в обробке тс вчерашнего вечера
Vladusham• 20 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Будем ждать(
Vladusham• 20 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Мария Волобуева• 20 апреля 2022
Ответ дляAnn_U
У вас як?
И у меня повторно можно подать заявку .И так 2 раза .подскажите у вас получилось подать ?
Викуся29• 21 апреля 2022
Ответ дляVladusham
Будем ждать(
Уже слетело и у нее. И подать не может. Ошибка. Сырая эта дия, никакая