Очень привыкла к нее, в магазинах, на ОЛХ тоже....
А ви знали, що їснують підробки цієї приправи? Я не знала. Завжди купувала на ринку в однієї продавчині і вона завжди наголошувала, що в неї оригінал. Я собі тихенько посміювалась. Але якось купила в іншому місці і таки підробку.
Якщо в оригіналі сама суміш має форму гранул, є шаматочки овочів і зелені, то в цій пачці все було якесь порошкоподібне і смак зовсім інший. Вірніше, смак ніякий, аромату немає.
А як їх відризнити - не знаю. Зовні пачка така ж сама.
Ответ дляTatatka7
Я маркетах беру , именно кусочки овощей сушенные
Nata280112• 20 апреля 2022
В нас в магазині є, купувала собі) можу завтра глянути і вислати( якщо потрібно)
Nata280112• 20 апреля 2022
Ответ дляАнна-3006
Спасибо, я сейчас одним напишу, если у них нет, с Вами свяжусь
Добре,якщо треба то стукайтн