Вчора я писала про досвід торгаша на базарі. Сьогодні пішли мої хлопці самі. По перше, зробили висновки, що тьоті на ринку не зря в шубках і тілогрійках стоять, одягнулись тепло. По друге, учора з вечора ще почали писати в пабліках, шо по чьом, де стоїте, з котрої години. І сьогодні вуаля, бойкая торговля, почті, як з креветками. Продали прілічно, і рушники, і постільну білизну, ще й на завтра замовили.
Мораль басні, в будь-якій ситуації роби все, що можеш, маленькими кроками без шапкозакидатєльства, побороти страх, невпевненість і вперед, все вийде.
Тут радили книгу, автор колишній в´язень концтабору, я її ще не читала, але тезис зробила своїм девізом - вижив той, хто зосередився на повсякденних невеликих цілях, навіть, якщо це просто почистити зуби і застелити своє ліжко. Ці дії приводять до впорядкованості і дають сили рухатись далі.
Слава Україні! Слава Українцям!
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да, я починала шити постільну білизну на замовлення, по індрозмірам, саме зареєструвала фоп, щоб офіційно працювати, вклалась в товар, і тут бляха ці тварі полізли.
Автор захотіла купити у Вас постільну білизну, зайшла в продавалку, а у Вас там нема активних повідомлень.
Додавайте!
ku4eravaku4erava• 21 апреля 2022
Ответ дляSephia
Додавайте!
ku4eravaku4erava• 21 апреля 2022
Ответ дляSephia
Додавайте!
Вы в Херсон поедете?
Ответ дляМама Павлика
як я за Вас щиро рада що все вдалося ))) Ви і ваша родина великі молодці. Передам мамі що в Вас трохи сьогодні є прибутку, бо вона вранці звонила питала: як там ваша дівчинка з форуму, гінничанка? Місто у вас зовсім крохапеточне, були неодноразово, в літній сезон прибутки є, а ось як в міжсезоння...
Мамусі від нас привіт передавайте)))) обнімаю
Дохід лише в сезон є, реально це так, а міжсезоння живуть за рахунок грошей, що заробили в сезон. Влітку робота є і для таксі, і для готелів, і для садиб, кафе тощо. Набирають персонал, продавці, прибиральниці, офіціанти, кухарі, реалізатори, робота є, люди приїжджають на сезон і з Дніпра, і з Західної України.
Ответ дляSephia
Додавайте!
Та я ще в грудні псіханула і вирішила видалитись з кідстаффу, все повидаляла))
Ответ дляiryna _b
А що таке ЦА?
Цільова аудиторія
Ответ дляАмарилис
А у вас карткою десь можна розрахуватись? Ви раніше писали що ні, може щось змінилось.
Карткою можна розрахуватись в декількох магазинах за крупи і борошно, а все інше за налічку, або можна домовитись перекинути на карту продавцю за товар, але не завжди. А якщо пропадає інтернет, то всьо, суши вьосла.
Ответ дляfirano4ka
Які ж молодці! Ваші теми оптимізм і позитив!!! Ще й в таких складних умовах. Дякую вам
Моя друга фамілія Арестович, єслі муж це колись прочитає, мені кінець)))
Графиня_Вишенка• 21 апреля 2022
молодцы!
Прям вспомнилось, как мы с подругой в 90-е на рынке вишней торговали)
Это не так-то просто, выйти на рынок торговать.
Удачи вам во всем
arinka18901• 21 апреля 2022
Ответ дляgranfola
Пускай у Вас все получится!
Книга есть в инете в аудио формате.
А можете ссилку будь ласка скинути або підскажіть як знайти книжку. Бо шукала щоб скачати книжку і не знайшла(