Домовилися з власницею сьогодні забрати в іншому місті і я передумала. Не спала всю ніч, така паніка накрила, страх, що не справимося. Йому майже 8 місяців, на двір в туалет він не навчений ходити, ще гризе меблі. Мені здається, в такому віці вже важко привчати. Може я себе накрутила, й все не так страшно)))) Такий гарний песик, не виходить в мене з голови)))
lana_banana04• 22 апреля 2022
Любое животное воспитывать нужно. У нас коты все равно иногда шось да погрызут. Но мы не расстраиваемся уже.
Хорошо, что вы честно предупредили. А то бывает, что берут из пристроя - и договариваемся же, что вы если что - звоните, мы заберем обратно, без проблем и без укоров. А в итоге тихонько на следующий же день выбрасывают из подъезда того котенка(
ku4eravaku4erava• 22 апреля 2022
Ответ дляlilu502
Так, дякую. Наші друзі взяли собаку на емоціях, на щастя не повернули, але несуть свій хрест. Це зі слів подруги
Конечно крест. ..то корм не подходит, то на море ехать, пока найдешь отель где принимают с собаками не за все деньги мира, это ребенок который всегда будет с тобой...
Ответ дляlilu502
я мабуть просто морально не готова, хоть і начебто налаштувалася. Дитина засмутилася, такий щасливий прокинувся, чекав друга, а тут я так все обламала
ну такое.... миллион людей заводят собак и никто не умер. это ж не крокодил..... в жизни так мало поводов для счастья, а ваш ребенок попал в состояние несбывшейся мечты( может возьмите с приюта на передержку для тренировки... конечно с собакой самое неприятное это ежедневные выгулы...а все остальное (даже погрызенные вещи) это мелочи, если вы не страдаете вещизмом конечно. позитива получается больше.
Ответ дляlilu502
зараз багато таких собачок, кажуть то корона, то війна. Але конкретно з ним, заводчиця сказала, що він надто спокійний, його навіть з місця зсунити важко. Такий валяночок. Це мене теж насторожило
ми так свого котика брали. Власниця казала, що з усіх чотирьох він самий спокійний і лежебока. А насправді такий енерджайзер виявився, що жах.
Ответ дляlana_banana04
у нас киці все було дозволено, і шпалери дерла й двері. Але період дорослішання дуже важким був. Крики кожні два тижні. Тобто 2 тижні на місяць вона орала цілодобово так, що сусіди чули. Худа така ходила, замучена. Це була жесть. Не спали ночами. Один раз її пов’язали, народила, стерелізували і настало щасливе життя для всіх нас.
Ответ дляlidlekc
я зрозуміла, що мені треба познайомитися, звикнути трохи. На жаль в нашому місті зараз нема цуценят цієї породи. Та й в області теж мало. А зараз такий час, що сильно на оглядини не наїздишся
Ответ дляlilu502
Эм, а зачем вы мучили животное? Вы хотели котят? Мы свою стерилизовали в 6 месяцев, для кошек течка очень болезненно происходит.
Ответ дляTrisha
я взагалі була проти стерелизації спочатку. Сподівалася, що вона спокійно переноситиме. А потім коли вже течка почалася, ветеринар порадив один раз народить. Вирішили так. В мене досвіду не було, прислухалася до порад лікаря
Ответ дляlilu502
не может кошка спокойно течку переносить, это физически больно, вы предстваляет как больно должно быть что бы орать, тем более коты Очень терпеливые. ну или нужно было тогда уколы делать. Ваш ветеринар абсолютно не прав, кошек можено стерилизовать с наступлением половой зрелости.
Я теж хочу французького бульдога або якусь невелику собачку для квартири негавкучу, але хочу взяти з приюту з тих, кого врятували волонтери з гарячих точок. І є вже ім’я - Марік (навіть якщо тварина буде не з мого рідного міста Маріуполь).
Було щеня таке гарнюче, але його вже забрали
Я ось ще думаю якщо тваринка буде непородною, то його розмір напевно на око і не вгадаєш?
Ответ дляSakura-82
все в мене й почалося з евакуйованого Маріка з Маріуполя, який дістався Дмитру Кулебі. Я закохалася в блакитного красеня, раніше породу бульдог не розглядала. У нас їх мало в місті. А ви свого улюбленця знайдете обов´язково!
Ответ дляTrisha
а я й не додумалася тоді, що їй боляче😢 Головне, все позаду. Це було дуже давно
Ответ дляlidlekc
а потом ее возвращать?Это же не передерка - это дом. собака будет страдать.
Ответ дляlilu502
Мы все учимся
у нас хороший ветеринар попался, мы впервые с мужем котёнка брали, замучили все с вопросами
Кстати француз классная собака, только не понятно почему 8 месячный щенок как валенок, это им не свойственно, мопсы те спокойные, а французики шустрики, так что правильно не взяли, что то тут не чисто.
у мене дві француженки)) одну взяли коли ій було 2 місяці - дуже швидко звикла до туалету на вулиці і з тих пір (ій вже 2,5 роки) ніразу дома шкоди не зробила, а іншу забрали у горе-заводчиків (ій заборонили більше народжувати, і власники не знайшли інакшого виходу як іі викинути, а я не змогла пройти повз))). так от ій було близько 4-5 років, в мене вже рік, жила так розумію у маленькій клітці в сараі, і досі (раз на два-три дні) готує мені сюрпризи зранку у вигляд калюж))))) але я іі так люблю, що навіть сварити не можу)))))
Milanochka85• 22 апреля 2022
Не берите
Мы взяли семимесячного щенка вольерного содержания
То есть к квартире не приучен вообще
Первые полгода был ад. Писяла везде, особенно любила мою кровать . У нас по всей квартире вздулся ламинат. Плюс у нее жутко проблемный желудок, чуть что не так-диарея до кровавого поноса.
И еще и оказалась глухая полностью.
Но мы не отдали обратно заводчице. Потому что любим. Хоть и бесит иногда, су..чка.
мало того, мы ее протащили через три страны в безопасность, и не на машине, а на автобусах и поездах. И собачка, на минутку,26 кг
Меня, как человека, любящего собак, не испугала бы писающая в квартире собака
А вам точно не надо, это большая ответственность, и если вас пописы пугают, то что будет, если у собаки окажется тяжелое хроническое заболевание, при котором нужны дорогостоящие лекарства и корм специальный? Моя дама,например, в месяц обходится в 7 тыс грн при условии, что не будет обострения гастроэнтероколита (т.е. без госпитализаций)
Готовы к такому?
Или что придется с собакой с кучей пересадок метаться в поисках безопасного места?
То есть к квартире не приучен вообще
И еще и оказалась глухая полностью.
мало того, мы ее протащили через три страны в безопасность, и не на машине, а на автобусах и поездах. И собачка, на минутку,26 кг Меня, как человека, любящего собак, не испугала бы писающая в квартире собака
Готовы к такому?
Ответ дляTrisha
Мы все учимся
це мабуть остаточно і вплиуло на моє рішення, я багато відео дивилася, вони такі грайливі. А тут думаю, на двір не ходить то таке, а якщо він такий лінивий, то хрін ти його чомусь навчиш
Ответ дляKSANKA78
Ви велика молодець!
Ответ дляMilanochka85
Не берите
То есть к квартире не приучен вообще
И еще и оказалась глухая полностью.
Готовы к такому?
То есть к квартире не приучен вообще
И еще и оказалась глухая полностью.
Готовы к такому?
Ого! Ви така умнічка! Цей теж у вольєрі. Так шкода їх, хочеться для всіх хвостиків дюблячі сім´ї
alexa12345• 22 апреля 2022
Ответ дляMilanochka85
Не берите
То есть к квартире не приучен вообще
И еще и оказалась глухая полностью.
Готовы к такому?
То есть к квартире не приучен вообще
И еще и оказалась глухая полностью.
Готовы к такому?
Присоединяюсь.Взяли подрощеного щенка,как оказалось клеточного содержания,писяла на все,куда могла залезть,стаскивала вещи и тоже на них ходила,меня хватило на 3 мес,за дёшево забрала знакомая заводчица
Зимняя_Вишня• 22 апреля 2022
Автор, Ви показали фото цуценятка Кулеби. А того, що Ви вибрали, є фото? І яку ціну за нього просили?
Ответ дляalexa12345
ось цього я й побоялася. Я своє житло теж люблю. Тому про це не можу не думати. Якщо щось погризе, то таке, але якщо безкінечно пісятиме скрізь, то таке мені не підходить.