Продаю витрішки• вчера в 16:48

И да, я считаю, что насилуют только привлекательных

Я ни в коем случае не злорадствую, просто немного странно читать, что уродина типа меня кому-то сдалась.
Вот иду я, например: колобок, фигуры нет, сиськи до колен висят, рожа страшная и ростом 150.
Как воспылает кто-то страстью, да как набросится)))
Смешно.
Даже если я сама захочу кого-то изнасиловать мужик убежит , такое чудо и даром не надо.
На меня чисто технически ни у кого не встанет, это невозможно.
Біле пальто• вчера в 17:20
Необязательно. Однокласницу изнасиловали в 90х - худенькая, щупленькая, средней внешности, без навороченой и вызывающей одежды.
осенью по улице шла.
Вероятно преступник посчитал, что не сможет дать отпор
ReintTycha• вчера в 17:20
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну и лесбиянки и гомики это тоже развращение морали....
Дорослі люди. Хай чпокаються між собою.
Вібратор - то теж зло?
60 метрів сметани• вчера в 17:20
Ответ дляReintTycha
Європейцям то до сраки.
Питання до зе: який каза , шо не варто боятися росіян.
Дійсно, це ж вони від великої байдужості прийняли мільйони біженців і виплачували/-ють їм гроші з бюджету. І 90 мільярдів кредиту забезпечили власними силами, а не з рашаактивів
ReintTycha• вчера в 17:24
Ответ для60 метрів сметани
Гроші?.- Ми то маємо сплатити, то все кредит
А життя українців?
А ненависть до нас в усьому світі?
Бо більшість теж вважає, шо утримувати нас з власної кишені
60 метрів сметани• вчера в 17:24
Ответ дляReintTycha
А життя українців?
А ненависть до нас в усьому світі?
Ні, якраз там чітко вказано, що Україна не має платити, ви новини хоч до другого рядка читайте.
А ненависть до українців? Рілі? Це вам по раша тудей розказали?
ReintTycha• вчера в 17:25
Ответ для60 метрів сметани
Так послухайте хоч свого царя Зе. Скільки Україна винна
ReintTycha• вчера в 17:26
Ответ для60 метрів сметани
А ненависть...
З власного досвіду
Голодаю• вчера в 17:26
Откуда вам знать, встанет на кого то у вас или нет.
60 метрів сметани• вчера в 17:29
Ответ дляReintTycha
По-перше, в українців якраз немає царя, трошки палитесь))
По-друге, я якраз той самий європеєць, і знаю, що гроші таки йдуть з наших податків. Але жодного разу вживу не чула, щоб це когось обурювало, тільки тут про це читаю чогось
Психологічка• вчера в 17:51
Ответ дляReintTycha
Якби то було правдою- то б не мовчали
https://khpg.org/1608814893

З них тільки у Київській 60 випадків, при тому тому що Київська область була окупована 38 діб. Ніхто вже не дізнається скільки жінок лежить по посадках у Донецький, Луганській, Запорізькі та Херсонській, які під окупацією вже 4 роки