Хочеться вити...Не можу побудувати стосунки .Симпатична,інтелектуально розвинена,маю почуття гумору,31.Все не ті,або я їм не та..Всім треба лише секс і зразу..Відчай.Вже майже 2роки сама
Natalia505• 23 апреля 2022
31 не 16, потреба в сексі зрозуміла. головне зустріти того з ким хочеться одразу. просто ще час не прийшов.
marinaBraun• 23 апреля 2022
Желаю, что бы вы встретили хорошего, достойного человека. Вы не одиноки в своих поисках, он тоже где-то вас ищет и очень очень ждёт!
Сегодня только обсуждала с другом проблему его одиночества. Не привычно слушать от мужчины, да?
Исходные данные хорошие - вдовец ( на момент смерти жена была уже бывшей, разменивали квартиру), работает, руки не из жопы, чистоплотный, милый и очень добрый. А счастья личного нет.
Immelstorn• 23 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Як на мене, то у чоловіків в 16-18 потреба в сексі більша ніж в 31. То у жінок навпаки
А автор просто добре розуміє що саме хоче від партнера, тому всі ’не такі’. То в 18ть можна в ’руки та спину’ закохатись. А в 31 потрібні і мізки, і соціальний статус, і профессія, і якісь досягнення. Ще й характер щоб співпадав. І щоб психологічних травм не було. Не кажучи про зовнішність))
Ответ дляЮлия-7443
Так,Ви праві
Immelstorn• 23 апреля 2022
Ответ дляmarinaBraun
В мене теж знайомий схожий є)) Тільки в мого не було ні разу серьозних відношень, а йому все 35.
Гроші є, окремий дом є, зовнішність нормальна... Але з його тарганами в голові, психологи за ним плачуть))
Immelstorn• 23 апреля 2022
Ответ дляXS---
А зараз норма на першому побаченні спати,бо я 12років була заміжня,то не в курсі?Бачу,що світ змінився,але щоб так докорінно
Норма якщо оба партнері цього хочуть. Я б ще не посоромилась справку запитати, про відсутність хвороб, перед всім
Ответ дляЮлия-7443
Во - во , в точку
Лучшее нашим детям• 23 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
Да, все так и есть. Поэтому я с ноября сама и не знакомлюсь.
prozerpina123• 23 апреля 2022
Ответ дляmarinaBraun
Так він не вдівець, а просто розлучений. Але це несуттєво. І як він пояснює свою самотність?
Лучшее нашим детям• 23 апреля 2022
Ответ дляXS---
Нет, не норма. Это у них к вам и другим женщинам такое отношение.
Immelstorn• 23 апреля 2022
Ответ дляXS---
Цікаво,а що подумає мужчина про Вас?
Якщо перший запропонував? Що піклуюсь про своє здоровья)
Ви занадто загоняєтесь на рахунок ’що подумає’. Краще думайте що вам самій хочется, та що ви на рахунок нього думаєте.
В мене коллега розлучилась з чоловіком пару років назад, та бігала на побачення постійно з СЗ (партнера собі знайшла пізніше, але не на СЗ, а в компанії друзів). По розповідям, спала вона тільки з тими хто сподобався, приблизно через раз це було саме перше побачення. Але часто вона назначала побачення в багатолюдних містах, просто на 15хв - попити кави
prozerpina123• 23 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
А ви на кожне побачення носите свою справку про відсутність хвороб про свяк випадок?
Чи справку повинен тільки чоловік пред´являти?)))
Immelstorn• 23 апреля 2022
Ответ дляprozerpina123
Я не була на побаченнях з 18ти років
Тому я над цим не замислювалась))
marinaBraun• 23 апреля 2022
Ответ дляprozerpina123
Нерешительностью и низкой самооценкой после развода.
Вот ему пишет девушка с работы, проявляет интерес, инициативу.
Пока общение на стадии как дела, доброе утро и т.д. Говорю ему сближайся, ты ей нравишься. Отвечает, что боится отказа, разочаровать.
Вижу как он расправляет плечи, как становится веселей он простого спасибо и ты молодец!
Думаю, что если дать ему уверенности, хвалить - он горы свернёт.
prozerpina123• 23 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
Я не була на побаченнях з 18ти років
Тому я над цим не замислювалась))
Якщо написали про справку, то таки замислювались)
marinaBraun• 23 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
Тоже такого знаю, мой одноклассник. Родители помогли и с квартирой, и с работой. Но на сколько он ехидный, мелочный и злой человек, вот такого никому в мужья не пожелаю! Одна только на деньги повелась, быстро забеременела. Так бежала роняя тапки с младенцем куда подальше.
Natalia505• 23 апреля 2022
Ответ дляXS---
А тут немає норми. Якщо є бажання то чому ні? За ручку ходити по парку і цілуватись у під*їзді вже якось запізно. Для всього свій час. Я особисто нічого поганого не бачу, взагалі в зустрічах тільки для сексу. Я не ханжа і мені багато років, автор.
Natalia505• 23 апреля 2022
Ответ дляЛучшее нашим детям
А хто іх встановлює ці норми для дорослих, самостійних людей?
Ответ дляXS---
Ні,не завищені .Я так думаю.Але вже настільки розчарована у мужчинах,що хочеться плакати
Вам надо просто отпустить ситуацию и не зацикливаться на этом. Воспринимайте своё одиночество, как свободу, и живите в своё удовольствие и нужный Вам мужчина обязательно появится.
Алина-1240• 23 апреля 2022
Что то в манере поведения и мировозрения не так.p.s.им далеко не только секс надо
Ответ дляmarinaBraun
А ваш друг пытается исправить ситуацию? Знакомится, общается?