Иди все останется так же? Ваше мнение.
Майстерня домашнього текстилю• 26 апреля 2022
Ответ дляVladis86
Це щодо фоп 3 гр на кведах іт
Піду почитаю.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А в нас різні спеціальності платять різні податки?
5% + ЕСВ ФОП 3 группы
Ответ дляVladis86
Після війни навпаки буде податкове послаблення для всіх напрямків бізнесу,особливо в тих регіонах де були тривалі боєві дії
Я не уверена, но надеюсь что вы правы
Ответ дляБасина
На яких підставах?
На том основании что будут всеми силами увеличивать доходную статью бюджета.
Ответ дляSolnet
за Дія сіті вже всі забули?
Там тоже могут пересмотреть. Лия сити 6.5%
Ответ дляalena2013
Так это же не только айти. Кстати, с 1 апреля и до конца войны можно перейти на 2% ЕН.
Я не переходила
Ответ дляToralei-d6ca
5% + ЕСВ ФОП 3 группы
То всі фопи 3 групи платять однаковий податок. Чи Ви маєте на увазі, що іт можуть працювати і в 2 і 1 групі?
Ответ дляToralei-d6ca
вже зараз багато аутсорсерів мріють (хто за власним бажанням, хто на вимогу клієнтів) вивести фахівців з України. Єдине що тримає - заборона на виїзд чоловіків + помірність податків, т.я. через 183 дні роботи в Європі потрібно буде змінювати податкове резиденство.
Якщо збільшать податки для ФОП 3 група після перемоги стимулів працювати в Україні не буде.
Киев_Елена• 26 апреля 2022
Ответ дляToralei-d6ca
Ну Вы же понимаете, что если айтишникам поднимут налоги, то большая часть из них выедет из Украины. Смысла им вообще никакого сидеть тут не будет...разруха кругом плюс налоги как в Европе
Киев_Елена• 26 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Подписываюсь под каждым словом
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я имею ввиду что могут увеличить налоги ФОП / прикрыть эту схему для ИТ и условных розеток с Ашанами, где тоже много мелких ФОП
Ответ дляE-ducate
Тоже так считаю. Но это не значит что этого не может быть
Ответ дляКиев_Елена
Я так думаю, но где гарантии что у нас что-то такое не примут?
Ответ дляToralei-d6ca
Ні, цього робити не будуть. Податки збільшаться лише, якшо збільшиться прожитковий мінімум, зараз його точно не чіпатимуть.
Ответ дляE-ducate
ви думаєте інші країни не піднімуть подати?
чи буде бізнес який не оподатковується ?
Ответ дляzara-dara
А всего им поднимать налоги?
ВасильевнаЯ• 26 апреля 2022
Ответ дляVladis86
А с чего платить тогда все эти многочисленные пособия, если уменьшат налоги, наоборот надо ввести уголовную ответственность конвертчикам и неофициально трудоустроенным, причем как работодателям так и работникам. Я вообще не представляю где будут брать деньги на все эти выплаты
Oleksa1551• 26 апреля 2022
Ответ дляToralei-d6ca
У нас аграрии доходные. А айти что. Как фопы