Дівчат, ті в кого тимчасово робота на паузі, ви проходите якісь курси для себе чи для роботи?
Я живу і працюю в Каштанах, офісна робота, з 24.02 офіс не працює, багато колег використовують цей час для саморозвитку так сказати: проходять різні курси онлайн, вивчають мови і т.д..
А я от не можу себе заставити щось почати, відразу в голові думка, що це все немає сенсу, що робота можливо взагалі не відновиться і доведеться їхати на заробітки в Європу, а на тих заробітках мої курси до оного місця. Розумію, що це неправильно, але нічого з собою не можу зробити, мотивації щось робити нема(
_Alekssandra_• 28 апреля 2022
Я слухаю всі лекції по професії, які наразі безкоштовні, і коли є час.
А ступор є. Взагалі складно щось заставити себе робити, хоча є що. Якось примушую себе із останніх сил.
_Alekssandra_• 28 апреля 2022
Ответ дляManana24
Юриспруденція
Коллега. Немеряно безплатных лекций. Немеряно изменений в законодательстве. Вам реально есть, чем заняться.
Kate04-ecfa• 28 апреля 2022
поки що ні. але в мене минулий рік був достатньо активний стосовно саморозвитку - курси водіння, англійська, почала займатися балетом, продовжувала йогу + медитації. то цього року трохи заспокоїлася) залишила балет онлайн, йогу на вихідних. почала дивитися серіали вперше за багато років, до цього вважала, що це пусте витрачання часу. робота поки що є
MARCIPAN85• 28 апреля 2022
Ответ дляToralei-d6ca
Английский подтягиваю, чтобы если что искать работу в ЕС
По рассказам людей кто там находится, его мало кто знает.
Разве что Великобритания и Ирландия
Kate04-ecfa• 28 апреля 2022
якщо ситуація буде +- така як зараз, в другій половині травня планую повертатися до Києва. думаю, чим би ще зайнятися в поточних умовах) сподіваюсь робота буде і надалі, тож треба ще щось знайти для саморозвитку та для душі
GeekTeaParty• 28 апреля 2022
Ответ дляMARCIPAN85
Разве что Великобритания и Ирландия
Для работы в международных компаниях нужен английский. Рассматриваю такие для возможного трудоустройства.
А так от страны зависит.