rybka21• 28 апреля 2022

Вот и мой мальчик ушёл воевать

Просто высказать
Уже проревелась с утра
Не знаю, зачем тема
Извините, девочки
Майстерня домашнього текстилю• 28 апреля 2022
Обнімаю, мужності Вам! Син?
автор rybka21 • 28 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Обнімаю, мужності Вам! Син?
Сын. Старший. Добровольцем. Белый билет
Vlada-Maria• 28 апреля 2022
Хай Господь береже його і всіх наших мужчин, хто зі зброєю в руках нас захищає! Розумію Вас, як ніхто... тримаймося і молімося за них, допомагаймо їм в тилу, де лиш можемо. І чекаймо з перемогою додому!
floxey• 28 апреля 2022
Пусть скорее вернется живым, здоровым и с победой!
Ledi Di 2013• 28 апреля 2022
Вырос замечательный сын) Всё будет хорошо,скоро вернётся с Победой!
Shaan• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Сын. Старший. Добровольцем. Белый билет
Сколько лет?
Пусть вернётся живым и здоровым!
Белый билет - это вообще снят с учета или ограниченно годен в военное время?
автор rybka21 • 28 апреля 2022
Ответ дляShaan
Сколько лет?
Пусть вернётся живым и здоровым!
30 лет, ограниченно годен. Был
Ответ дляrybka21
Сын. Старший. Добровольцем. Белый билет
Бережи його, Боже! І кожного захисника, нехай всі повернуться з перемогою додому.
Olen4a• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
30 лет, ограниченно годен. Был
Обіймаю. У мене чоловік теж обмежено придатний. Був.
Зараз в учебці.
Kristal2013• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Сын. Старший. Добровольцем. Белый билет
Вы воспитали достойного мужчину.
Эничка• 28 апреля 2022
Ваш син справжній герой!Наша надія в таких чоловіках!Хай його береже Бог і всіх наших справжніх чоловіків, які не переховуються, а мужньо захищають нас і нашу країну!Слава героям!Дякую вам за такого сина!
автор rybka21 • 28 апреля 2022
Ответ дляOlen4a
Зараз в учебці.
Тоже в учебке сейчас. На две недели вроде.
Olen4a• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Да. То же самое. Где - не знаю, не говорит.
Ответ дляrybka21
Якщо потрібна буде допомога, обов´язково пишіть.
miss_natalia• 28 апреля 2022
Моему 23. Воюет третий месяц. АТОшник. Жду и верю в возвращение с победой) Держитесь!
НамСвоюРобити• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Сын. Старший. Добровольцем. Белый билет
Вчора з дальньою родичкою спілкувалась. У неї два сини воюють. Один під Ізюмом.(
Чоловік непридатний до служби теж пішов зареєструвався, як доброволець. Але його поки що додому відправили.
автор rybka21 • 28 апреля 2022
Ответ дляOlen4a
Я знаю, где
frumoasa17• 28 апреля 2022
Тримайтеся, хай береже його Бог та інших захисників України.
У мене рідний брат та чоловік сестри у армії. Всі ждемо та хвилюємся.
автор rybka21 • 28 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Его тоже вначале отправили.
Потом сам пришёл, с другом.
Старинный друг, ещё с 1 курса.
Оба пацифисты были. И оба вегетарианцы. Как они там питаться будут, хз
ARAIL• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
30 лет, ограниченно годен. Был
Господь береги его 🙏
автор rybka21 • 28 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Спасибо вам))
Тамилa 1• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Сын. Старший. Добровольцем. Белый билет
Взагалі то не мають права , навіть якщо і сам захотів .Якщо є мізки , то там є потреба в спеціалістах різноманітних .
мульти1• 28 апреля 2022
Все буде добре, чекаємо з перемогою
Лиса Порш• 28 апреля 2022
Спасибо вам за такого хорошего сына, дай Бог что бы поскорее вернулся с победой целым и невредимым
Zanka_• 28 апреля 2022
Тримайтеся! Хай повернеться живим та здоровим і з перемогою! Якщо буде потреба у придбанні якоїсь екіпировки пишіть, нажаль зараз, кажуть, зброї на всіх вистачає, а от з усім іншим по-різному.
автор rybka21 • 28 апреля 2022
Ответ дляТамилa 1
Прошел перекомиссию.
Сказал, что на фронт насильно никого не отправляют.
Он биолог по специальности вуза, а работал в ивенте. Для войны неподходящая специальность
Тамилa 1• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Прошел перекомиссию.
Ви знаєте, нам зараз така арта підганяється , що ближче чим 100 км до неї немає ворожого підходу , будем нищити ворога на відстані . Все буде добре .
Mariya Prokhorova• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Его тоже вначале отправили.
Потом сам пришёл, с другом.
Старинный друг, ещё с 1 курса.
Віримо , що зовсім скоро разом ви зберетися за святковим столом !
Дякуемо Вам за сина , низький уклін !
автор rybka21 • 28 апреля 2022
Ответ дляТамилa 1
Да, я тоже об этом подумала.
julia-julia1988• 28 апреля 2022
Все будет хорошо! Терпения вам. Верим в победу!!!