Просто высказать
Уже проревелась с утра
Не знаю, зачем тема
Извините, девочки
Уже проревелась с утра
Не знаю, зачем тема
Извините, девочки
Vlada-Maria• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Да, я тоже об этом подумала.
до речі, хлопці на передовій дуже задоволені навіть тим, що зараз їм дають. Але хочуть ще кращого, вчаться на ходу)
Mira29-c3c3• 28 апреля 2022
Ответ дляrybka21
Его тоже вначале отправили.
Потом сам пришёл, с другом.
Старинный друг, ещё с 1 курса.
Оба пацифисты были. И оба вегетарианцы. Как они там питаться будут, хз
Потом сам пришёл, с другом.
Старинный друг, ещё с 1 курса.
Автор ,ви виховали достойного сина.Дякую вам.Нехай Бог оберігає його на кожному кроці !!!!
Алёнушка78• 28 апреля 2022
Пусть Ангел Хранитель его бережёт, и всех наших мужчин, которые воюют сейчас за нашу Украину.
Ответ дляrybka21
Сын. Старший. Добровольцем. Белый билет
Ваша гордість, ваш особистий захист, ваша любов! Не нападник, не окупант, не вбивця, а захисник! Ваше серце тремтить від страху, невідомості, але ви твердо знаєте, впевнені, що він повернеться Переможцем. Тепер він - один з тих, завдяки яким ми всі живі, здорові. Тримайте голову холодною, а серце гарячим.
Ответ дляИринаКа
Спасибо, очень правильные слова