Всі залишились без роботи, заощадження закінчуються. Оформили по 2000/3000 вже давно, але нічого не отримали. Від ООН в Хмельницькому зараз не приймають. Можливо хтось підкаже ще якісь фонди чи щось саме у цій області?
Доброго ранку, дорогі наші переселенці!
Декілька інформаційних повідомлень:
⭐ Сьогодні жоден офіс в Хмельницькому не ставить людей на чергу. Будь ласка, слідкуйте за інформацією, ми плануємо найближчими днями відкрити чергу.
⭐Сьогодні розпочинає роботу офіс у м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні 54, міська бібліотека для дітей.
⭐ 1 травня робочий день. Працюємо з 09:00-18:00. СУБОТА - ВИХІДНИЙ!
Гарного всім весняного дня!
Щиро,
Ваші реєстратори 💙💛
Скоро відкриють чергу, слідкуйте за телеграмом
Декілька інформаційних повідомлень:
Гарного всім весняного дня!
Щиро,
Ваші реєстратори 💙💛
Fotografkiev• 30 апреля 2022
Кам’янець-подільський. Місяць назад оформила впо, в понеділок вже отримала виплати за 2 місяці.
Капитошка81• 30 апреля 2022
Исходные данные,как у вас, у миллионов, нет работы, нет сбережений и не ВПО, никаких выплат не положено. Как таким людям жить?
Ответ дляТютёха
Я думала пару місяців і повернемось, а зараз все більше починаю думати, що треба винаймати квартиру в місті і шукати роботу до осені.
Капитошка81• 30 апреля 2022
Ответ дляInna_A
Все так думали, Але не так сталось, як гадалось. Нужно всем принимать новую реальность. Война надолго....
Oleksa1551• 30 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Вы можете в каждой теме не писать про надолго войну
Капитошка81• 30 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
А то что?
Oleksa1551• 30 апреля 2022
Ответ дляТютёха
А то что?
Да одно и тоже. Что, ’а то что’? Все уже прочитали давно , что в так считаете. И что в целом вас ничего никогда не радует. Сколько можно
Капитошка81• 30 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
А вас много чего радует во время войны? Рада за вас. Это форум, кто что хочет, то и пишет
Ответ дляЛеска
Автор, завтра запис в чергу!!
завтра буде відкрито запис в чергу лише за адресою вул. Володимирівська 109.
Будь ласка, приїжджайте о 09:00, не потрібно їхати раніше.
До зустрічі завтра!
Щиро,
Ваші реєстратори 💙💛
До зустрічі завтра!
Щиро,
Ваші реєстратори 💙💛
Дякую! Теж знайшла інформацію. Але Хмельницький за 120 км від нас, далеко, з бензином проблеми. Ніби в понеділок має відкритись в Шепетівці, вона набагато ближче.