hrushyk• 02 мая 2022

10 овочів,торчинська

Є якась приправа максимально схожа на цю ?
Бо в нас в Луцьку все,феніта,10 овочів від Торчин вже не знайти (
Babylady• 02 мая 2022
Почему? Может, будет еще?

автор hrushyk • 02 мая 2022
Ответ дляBabylady
Почему? Может, будет еще?
Поняття не маю (…
Але нема вже місяць
verschwommenheit• 02 мая 2022
Зая)
Talabama• 02 мая 2022
10 овочів ніколи не подобалась, беру таку.
автор hrushyk • 02 мая 2022
Ответ дляTalabama
Так,ця теж хороша
Ми в Угорщині її брали,ще не дивилась і не шукала в Україні
Talabama• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Так,ця теж хороша
Як не знайдете, куплю і відправлю) У нас в кожному магазині, будь якого об´єму.
автор hrushyk • 02 мая 2022
Ответ дляTalabama
О,дякую )!

alena2013• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Поняття не маю (…
Але нема вже місяць
Мама на днях купила 10 овочів від Деко. Визуально очень похожа на Торчин, причем которая раньше была. Уже где-то год как Торчин стали удешевлять ее - перца и моркови там практически не было.
alena2013• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Так,ця теж хороша
Еще в советские времена пользовались вегетой, но мне потом больше наши 10 овощей нравились.
автор hrushyk • 02 мая 2022
Ответ дляalena2013
Так,аналогічно
Пам‘ятаю в 2000 чних мама вегету купувала,потім вона стала не дуже (
А 10 овочів я вже років 7 юзаю
alena2013• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Так,аналогічно
А 10 овочів я вже років 7 юзаю
Деко не 10 овощей, а 12))
автор hrushyk • 02 мая 2022
Ответ дляalena2013
Деко не 10 овощей, а 12))
Прийнято !
Бо я якось Ролтон 12 овочів купила,ну й какашка (
alena2013• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Прийнято !
Но я ее еще не пробовала, мама позавчера только купила. На вид мне даже лучше, чем Торчин.
Tina304• 02 мая 2022
А куда вы ее используете? Вообще ни разу не покупала. В супы? Может и мне такое надо)
автор hrushyk • 02 мая 2022
Ответ дляalena2013
Так,морковки та зелені однозначно набагато більше
автор hrushyk • 02 мая 2022
Ответ дляTina304
Так,суп то найперше куди кидаю
Без неї взагалі не той смак
Tina304• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Так,суп то найперше куди кидаю
Без неї взагалі не той смак
Даже если суп на бульоне мясном?
Panda-Pandochka• 02 мая 2022
Ответ дляTalabama
А цена и где покупали?
автор hrushyk • 02 мая 2022
Ответ дляTina304
Даже если суп на бульоне мясном?
Я завжди варю на м‘ясному бульйоні
Але ота приправка,то прям родзинка у страві

Tina304• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Я завжди варю на м‘ясному бульйоні
Завтра буду значит искать) а то вон уже дефицит намечается, а я так и не попробовала)
Амарилис• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Так,аналогічно
А 10 овочів я вже років 7 юзаю
Якщо Ви готові оплачувати пересилку, то можна замовити в інтернет магазині. Я так сухе молоко шукала по магазинам, ніде нема, то замовила через інтернет.
alena2013• 02 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Соучайно нигде не видели яичный порошок? Хотя, надеюсь, он не пригодится. В первые дни войны купила муку, сухое молоко, сухие дрожжи, чтоб хлеб печь. А вот яичного порошка так и не нашла.
Амарилис• 02 мая 2022
Ответ дляalena2013
Не шукала, але бачила як самому приготувати, зараз пошукаю.
Амарилис• 02 мая 2022
Ответ дляalena2013
Ось
https://stranamasterov.ru/node/468892
Це мені ще до війни попалось
alena2013• 02 мая 2022
Ответ дляTina304
В основном в куриный бульон, он становится насыщеннее по вкусу и цвет красивый. Еще дети любят гренки в яйце и с этой приправой, но я против. Ведь ей нужна термообработка минимум 5 минут, а гренки готовятся быстрее. Если варю рис как гарнир, тоже добавляю приправу и масло сливочное..
В другие супы или подливы стараюсь эту приправу не ложить, иначе вкус у всех блюд будет идентичный.
alena2013• 02 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Ось
https://stranamasterov.ru/node/468892
Це мені ще до війни попалось
Спасибо, нужно попробовать. Вот только интересно, какой у них будет срок хранения?
СтрашнаяНаташа• 02 мая 2022
Ответ дляTina304
І не треба. Нащо вам ті глутамати натрію, підсилювачі смаку? А нічого більше, ніж глутамати, скажена кількість солі та пара лушпинок моркви для краси та приправа і не містить. То як наркота, не присаджуйтесь.
TvoyaSovest• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Так,аналогічно
А 10 овочів я вже років 7 юзаю
10 овочів недавно брали. Якась жесть. Вонючі мталмг
Talabama• 02 мая 2022
Ответ дляPanda-Pandochka
А цена и где покупали?
Та всюди.
Я з Ужгорода, тут безліч товарів з Угорщини, Словаччини. Ціну не пам´ятаю, невисока.
Леся Бердянская• 02 мая 2022
Усі ці торчини і вегети таке гімно, вибачте... Часник та зеленушка будь яка - то найкращі приправи!)