Не в стилі ´колхоз-стайл´ і ´базар в селі в 90-х роках´
Ну і з цінами не за нирку
Black Umbrella• 03 мая 2022
На жаль, такого немає ((( виробники одягу чомусь думають, що гарно одягатись хочуть тільки власниці С-м розмірів
Подивіться мангоаутлет розділ віолетта чи якось так. Але як з доставкою щараз хз
На свою опу (у меня размер 44-46 евро) покупаю в reserved (последний размер), next, Waikiki, h@m, mango violeta, zara.
Джинсы на рынке фабричный Китай.
Украинский производитель практически не шьёт современные шмотки для дам +size.
Можете глянуть на Минова и Гранд.юа, на этих сайтах есть размеры +size, возможно что-то приглянется. Качество не знаю какое.
Джинсы на рынке фабричный Китай.
serebro16-72be• 03 мая 2022
Ответ дляЛеска
Джинсы аленка плюс
У них дорого очень и размеры до 56го вроде
serebro16-72be• 03 мая 2022
Автор а ви в якому місті? Мережа Пишна краса ще є...але чи є в вашому місті не знаю...
serebro16-72be• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Чула про таке
Я там беру...вибір є ...ціни трохи кусаються..але що поробиш
serebro16-72be• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Стыдно говорить
Там есть до 72го... и у них есть интернет магазин.. гляньте