meli5a• 03 мая 2022

Київ, правий берег, Солом або Святош. райони, куди віддіти речі?

Є речі які можу віддати для біженців, вони чисті, не нові, але більшість або взагалі не ношені, або декілька разів вдягнуті.
Не бутикові речі.
Чи приймають або краще на утиль до урни?
Дякую
автор meli5a • 03 мая 2022
Також є дещо, що можу віддати з посуду. Тарілки, чашки. Не багато, але може комусь буде у нагоді.
Ваш психолог• 03 мая 2022
Я давала оголошення на ОЛХ-віддам.
Швидко забирали.
автор meli5a • 03 мая 2022
Ответ дляВаш психолог
Я давала оголошення на ОЛХ-віддам.
Швидко забирали.
Це безкоштовно?
Ви робили фото речей?
t_khmel• 03 мая 2022
235 школа подойдет?Мы туда отдавали. Там же людям и одежду дают, и кормят.
Lourmel• 03 мая 2022
Я видела на героев сталинграда контейнеры только
автор meli5a • 03 мая 2022
Ответ дляt_khmel
Це по Симиренка?
Далеко дуже. Мені б так пішки до 20 хвилин від Шулявки або Святошино.
ЧаЧаЧа• 03 мая 2022
На ОЛХ в розділ Подарую можна спробувати. Приїдуть і заберуть, хто хоче
автор meli5a • 03 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
А там фото потрібні?
Людочка19841• 03 мая 2022
Відвозила в кінці минулого тижня речі сюди , але у них можуть бути зміни, треба дивитись по списку чи ще актуально https://t.me/lossolomas_kyiv
ЧаЧаЧа• 03 мая 2022
Ответ дляmeli5a
А там фото потрібні?
Ну хоча б одна
Ваш психолог• 04 мая 2022
Ответ дляmeli5a
А там фото потрібні?
Я не викладала фото і заміри,писала що саме і розмір +-.
Забрали все-в 44й,і 50й,і 54й,і жіноче,і чоловіче.
Було багато всього після ’чистки шаф’.
Коли залишились останні пакунки -1 жін і 1 чол,прийшла пара з Бородянка,взяли собі з кульку по 1 парі штанів і по 1 футболці.
Я кажу:більше вам не потрібно?
А вони кажуть: ми думали можна по 1 речі взяти...
Я віддала все,сказала-що не підійде,хай іншим роздадуть.
автор meli5a • 04 мая 2022
Ответ дляВаш психолог
Було багато всього після ’чистки шаф’.
Я кажу:більше вам не потрібно?
Дякую.