Chamomile5• 03 мая 2022

У Вас гарна пам´ять на людські обличчя?

Запам´ятаєте людину, якщо бачили всього кілька разів чи раз, наприклад?
Marmel@dka• 04 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
А що з вивченням мов?
0, ми англійську вчили не так як зараз вчать, точніше у нас була така вчителька що ми лише перекладали текст на уроці зі словником... Навіть читати правильно слова не вміли... А як вчилася в коледжі і задали вивчити малесенький текст то це було щось... Не можу запам´ятати навіть 2-3 слова з речення, ледь вивчила... Там всього було речення три, маленькі, але це все що я вивчила за весь час навчання, більше навіть не намагалася
Ваша тьотя• 04 мая 2022
прекрасна
а от на імена - дуже погана.
особливо якщо зразу двоє представились - аня і віка. я ще аня і віка запам´ятаю, а хто є хто - вже ні.
запам´ятовую тільки незвичайні імена, а ці всі тані, ані, іри, свєти і юлі такі безбарвні, такі ніякі, що навіть зробивши зусилля не можеш запам´ятати.