Love_Love_Love_• 04 мая 2022

Окупанти прорвались на Азовсталь

Боже…… так надіялась на чудо🙏
Anita123-13ef• 04 мая 2022
Ответ дляklycha
Да? Швеця дивлюся по його інформації Єрмак зрадник. Із за нього розмінування перешийка відбулося и кошти зникають які США гуманітарною допомогою відправляє + гуманітарна допомога для військовослужбовців продається. Круто.
Докази, всюди треба докази. Де продають,хто саме продає, знімайте на камеру та надавайте розголос. Обк доморощені
nezhinka• 04 мая 2022
Ответ дляlisik_777
В одному з останніх випусків Швець у відкриту пер на Єрмака. Обіцяв розібратися з кимось ще там. І говорить у вічі, що поряд з президентом люди, які проросійські. І дивується, чому немає ніякої реакції на всім відомі факти.
Я, наприклад, вірю Швецю, не дивлячись на його кгбшне минуле. Багато справедливих і неприємних речей говорить про наш уряд.
Але я переживаю, що це не тільки його власна думка, а й думка думаючих громадян США. І от вони подумають добре про корупцію у вищих ешелонах влади і скажуть: « та йдіть ви нахер, такі розумні, то гребіться далі самі» і припинять допомогу.
Була велика надія на зміни в Україні. Але, після того, як на другий день відпустили шуфрича, вона згасає. Після того, як викривають торгівлю гуманітаркою взагалі розпач наступає. Що ще треба зробити в країні, щоб припинилося це блядство?
Боляче це слухати((( Корупція роз’їдає країну ізсередини і не видно ні в кого бажання з цим щось робити. Є країни, які успішно справились із цим лихом, можна було б для початку запозичити їх досвід . Зеленський, вияляється, може бути таким енергійним і заповзятим, значить, просто не було для цього ’політичної волі’.
kryasanchik• 04 мая 2022
Ответ дляАпель-синка
Удалено администрацией...
Чем все это время отстреливается Азов,по вашему?
svetlapanna• 04 мая 2022
Я еще в обед читала, думала, что фейк, зашла на Советчицу, ничего не было.. Сейчас прочла название темы, руки дрожат
Господи, за что??????!!!!!!!
svetlapanna• 04 мая 2022
Ответ дляklycha
В мене досі питання, чому розмінували перешийок.. Якби цього не робили...........
svetlapanna• 04 мая 2022
Ответ дляnezhinka
Головне, почати.А в нас , на жаль, кожен рве на чому може.
В одній із груп випадково побачила об´яву про продаж броніків. Питання- звідки броніки. І так по всьому.
agata116• 04 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
то шо?
вони б зайшли на день пізніше, коли розмінували собі прохід
чи ви думаєте, що злякалися б і втікли?
Бажена25• 04 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
То вже це питання коментував генштаб ЗСУ. Писали, що перешийок ніхто не розміновував. А як там було 🤷
’Що стосується чуток щодо начебто ’незамінування’ Чонгару, повідомляємо. Міст було заміновано, але нам протистояли переважаючі у 15 разів сили противника.’
Sanechko• 04 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Писали, що інфа не підтверджена
Арахамія вже підтвердив
svetlapanna• 04 мая 2022
Ответ дляБажена25
Дякую Вам за пояснення, але я дивилася , там була трохи інша інфа.Але врешті-решт, яка вже різниця..
Факт того, що ці мразі вже на нашій з вами землі, дадаає тільки болю і більш нічого
Alve• 04 мая 2022
Ответ дляTocia
Тільки що прочитала,господи дуже шкода хлопців
Дуже шкода хлопців і їх рідних. Я не знаю, як витримати , що там твій чоловік і ти нічого не можеш зробити. І так день за днем. Що говорити дітям?
Natali8• 04 мая 2022
Ответ дляagata116
то шо?
чи ви думаєте, що злякалися б і втікли?
З кожного кута про той перешийок...
Там така сила йшла з Криму, нічим було зупинити...полягло дуже багато наших хлопців, давайте хоч в іхню пам´ять не будемо кричати про зраду
lola97• 04 мая 2022
Какие же твари путинососы и днрэлнрэ,нелюди !
Сухогруз• 04 мая 2022
Ответ дляfirano4ka
А ви як думаєте? Прям не можете?, свята простота
не могу - поясните, если вам так просто понять.
nezhinka• 04 мая 2022
Ответ дляNatali8
З кожного кута про той перешийок...
Пам’ятаєте 300 спартанців? На них теж йшла велика сила, але через вузенький прохід (як цей сумнозвісний перешийок). Питання про розмінування ніяк не порочить пам’ять наших героїв, а зрадників у високих кругах непогано було б знайти, бо шкода від них системна.
Vetas78• 04 мая 2022
Ответ дляagata116
то шо?
чи ви думаєте, що злякалися б і втікли?
Ну не день.
И мосты еще были, которые в силах были их остановить. Если бы их взорвали. И речь даже не об антоновском.
А Херсон просто отдали. Так легче, как сказал Люся.
ИнкаМалинка• 04 мая 2022
Ответ дляVetas78
Ну не день.
Чому легше?
Vetas78• 04 мая 2022
Ответ дляИнкаМалинка
Чому легше?
Исправила. Не легче писала
Vetas78• 04 мая 2022
Ответ дляИнкаМалинка
Чому легше?
А. Ну я не знаю .
То так надо было. Быстро вернем обратно.
Теперь рассказывает, что вернуть тяжело.
Вопрос не мне. Люсе. Ответа нет.
Оля П• 04 мая 2022
Ответ дляNatali8
З кожного кута про той перешийок...
бля, а взорвать его нельзя было????
об этом говорят, это бы хоть не надолго их задержало, а так они за пару часов спокойно дошли до Херсона
allabama• 04 мая 2022
Так вчера фото соловей на фоне азовстали
firano4ka• 04 мая 2022
Ответ дляСухогруз
викиньте раша сміття з голови, то може щось і зрозумієте!
бо ваші намьоки вже не вставляють)

ну і є тут ще один екземпляр, пише те ж саме, клони? прям слово в слово,чи то методичка одна на відділ?
Апель-синка• 04 мая 2022
Ответ дляБажена25
И что, рашисты по заминированному прошли ’неушкодженими’? или по воздуху перелетели? Вы реально в такое верите?
Апель-синка• 04 мая 2022
Ответ дляVetas78
Ну не день.
ну да, и этим подставили под удар Мариуполь
Бажена25• 04 мая 2022
Ответ дляАпель-синка
А вы ещё раз перечитайте, что я написала. И уверена найдете ответ на свой вопрос.
Natali8• 04 мая 2022
Ответ дляОля П
бля, а взорвать его нельзя было????
Ви ж бачили, які розкладні мости вони з собою везли, але б затримало б в часі напевно їх.
Думаю, що наші захисники зробили більше ніж можливе, а з зрадниками будемо розбиратись після війни
Natali8• 04 мая 2022
Ответ дляnezhinka
Тоді не було авіації і бомб
Моля• 05 мая 2022
Ответ дляNatali8
До чого тут розкладні мости? З 2014 готувалися до атаки з Криму. Були укріплення, міни, арта. Якби по мосту рушила колона, підрив моста зупиняє перші машини і вже вони блокують задніх, в цей час їх всіх поливає вогнем арта. Все знищено. Херсон в безпеці. Але за пару місяців до війни Верещук звітує про туристичну місію в Крим. Треба прибрати укріплення, розмінувати і т.д. Все, що вдосконалювалось 8 років, прибрали, щоб ворог міг спокійно зайти. До речі, подивіться відео з камер, вони дійсно заїжджали спокійно, неквапливо, знаючи, що немає перепон на їх шляху.
illaria-k• 05 мая 2022
Ответ дляbejalla
А до этого не разрешал?
не поняла вопрос.
Сначала были бои за город, потом появилась реальная опасность окружения.
И чтобы они не остались в окружении.....
Там же наверняка и другие ВЧ сражались и отходили, когда уже было ясно, что город отстоять нельзя.
illaria-k• 05 мая 2022
Ответ дляВера
Мабудь зрадники злили, але точно є(
могли хакеры базы взломать.