Перед НГ одолжили людям в $. Вернули до февраля 30%, вроде и на связи, но люди в Чехии, меня эта ситуация напрягает
Рідній сестрі винна 1500$
Мала віддати до 1 червня, але не маю змоги, війна зламала всі плани і можливості, те, що маю - виключно на нагальні потреби
Поки без претензій, тим паче що вона виїхала в Швейцарію і давала не останні
Звичайно мені незручно, але я реально не можу нічого зараз вдіяти
Вірю що буде Перемога і все налагодиться
inneska-85• 23 мая 2022
Ответ дляQorianka
Наверное,у нее уже был опыт
во эти ’до вечера’ - это всегда на неделю или больше в итоге. сама по себе подозрительная фраза. нафига человеку до вечера 2500?