Хто яким кремом користується для запобігання пігментації влітку?
Ответ дляFilomena
Дякую.
У мене такий, але дискомфорт, якщо на повіки попаде
Cosrx той що в білій тубі мені дуже подобається,комфортно моїй шкірі, я ще с верху наношу прозору пудру з spf а якщо макіяж роблю то поверх крему тональний з захистом
Короче без захисту не хожу бо в мене під очима на вилицях одразу буде(