Маю на увазі великі міста. Київ, Львів.
Ответ дляZelenkа
Мій теж був танкістом дідусь. І теж пам‘ятаю, як ми від школи ще в початкових класах вітали ветеранів. А на 9 травня ще (омг, в жовтеняцькій і піонерській формі) з тюльпанами стояли по дорозі до Вічного вогню. Я і забула, ви нагадали :)
І мій був танкіст. 9 травня зажди плакав. Тому для мене цей день ніколи не відчувався святом. Це був день суму та сліз мого дідуся. Відколи дідусь помер я взагалі до цього дня відносилась рівно.
У місті в вихідні ніколи не буваю.
Ответ дляДробот И.
Чого я питаю, бо мені 46 і теж вме застала. Сумська область. Плаття кортчневе або сине. Буденний фартук чорний, свчтковий білий. У жовтенят зірочка, у піонерів галстук. На свчта вдівали пілотку. Все. Перший раз почула про сорочку с особливими гудзиками. А що за місцевість?
Мені 45, Франківськ, була шкільна форма - коричневе або темно синє плаття та чорний, на свята білий фартук. А була піонерська форма - біла сорочка та темно синя спідниця. Ну галстук саио собою.
Пілотки не пригадую в себе.
Але я вже була з тих, хто перший у школі викинув той зашморг та жовтоблакитний значок начепив, пригадую ще мене до директора тягали, батьків викликали. А я їм горбачовськими фразочками про демократію та гласність :) свободу було не спинити :)
Пілотки не пригадую в себе.
Ответ дляЛорисель
А чего ко Львову привязались. Это сейчас одно из наиопаснейших мест. В ЗУ есть куча маленьких сел и городишек. Из Львова наоборот надо уезжать. Есть закарп.обл., терноп, чернов. Вся фишка чтоб не ехать в города. Еще и крупные. Львов негласная столица ЗУ. Центр. Конечно сейчас там очень опасно. И прилетает туда больше всего. Безопамные места есть в Украине. В районе гор, например. Все горные села..
Ви помиляєтесь щодо усіх гірських сіл.
Ответ дляFotografkiev
Ось, наприклад, я завжди цей день згадую про свого діда, який помер у 2008му. Так він був з раши, але коли побачив Україну після того як одужав після поранення під час війни у 1945му, залишився у Хмельницькій області. Так йому тут сподобалося - мав тут і господарство і сім’ю з 4ма дітьми. Жив у селі і як я пам’ятаю на 9 травня приїзджав у місто на свято. Досі пам’ятаю його коричневий піджак і медалі на ньому.
Як би там не було, але для мене це свято це про нього і таких людей, які захищали свою країну. Ми можемо безмежно ненавидіти рашу, але чи маємо право ми оскверняти пам‘ять про наших рідних?
до чого тут пам’ять рідних? в нас в Україні є 8 травня, це день Пам’яті. Це день - нагадування про трагедію, що сталась під час 2 світової, про всіх жертв і загиблих. Девіз - ’Ніколи знову’, бо ми повинні пам’ятати і не допустити повторення.
Що святкувати 9 травня? Що саме? Скільки українців полягло, війна пройшлась всією нашою територією 2 рази. Це величезна трагедія. Там нема чого святкувати.
Ответ для4мама
Пілотки не пригадую в себе.
О, то та форма біла сорочка і синя спідниця була не тільки в нас для 9 травня.
Вже як совок розвалився, уявляю, як плющило вчителів деяких, що діти приходили на свята без червоної ганчірки і у вільній формі 😏
Olena Dnepr• 07 мая 2022
Ответ дляфеечка.
Львов площадь 150
Запорожье 340
Днепр 400
Запорожье 340
Днепр 400
что это за цифры ?
Oksana0612• 07 мая 2022
Ответ дляЛорисель
О, як я Вас розумію. І гатить постійно і всерівно всі до Львова. Корки на дорогах, черги в магазинах, перукарні всі забиті, ресторани теж. Ще й дорого все але ні, в село ніхто не хоче.
Магазин ШАРМ• 07 мая 2022
Ответ дляzajka12
всі ждали 16 лютого, а бахнуло 24, я б не прив´язувалась до дати.
24 было после ’свята’ , так что и 10 мая быть максимально осторожными надо
dahashutka19• 07 мая 2022
Ответ дляМагазин ШАРМ
++++ мне вообще кажется, что ничего нового не будет 8 и 9-го ..а вот потом..Но, это только мои предложения
Магазин ШАРМ• 07 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Нельзя, опасно. И костры жечь нельзя
Костры нельзя жечь уже давно и в прошлые года тоже. А в лес нельзя ходить в тех местах где была/есть оккупация. В западной Украине можно в лес, кто там его заминировал?
Tayano4ka_Tayano4ka• 07 мая 2022
Буду в своём областном центре на границе. Хватит мы уже уезжали 24 февраля в село, еле через 2 недели вернулись - танки ездили по селу, самолёты летали, соседний Тростянец оккупировали и фигачили по окрестностям. Мы уехали, а потом и наше село оккупировали на несколько недель.
Ответ дляdiamond_shop
що це за опитування дивне? автор, тема троляча
Це не опитування. Хочеться почути думки людей , можливо вони вплинуть на моє рішення.
Ответ дляjana.jana
Нет конечно.Пока официально все не закончится-ни ногой на Украину.Буду ждать сколько нужно.Жизнь и безопасность важнее.Уже устроилась на работу тут и даже работая 3 часа в день,денег хватает и жильё снять,и поесть нормально
Круто а где это за 2 ча а в день хватает на жилье и жизнь? В какой стране?
Oksana0612• 07 мая 2022
Ответ дляjana.jana
Якщо ’на Україну’ тоді краще зовсім не повертатися, тут вам безпечно не буде))
Oksana0612• 07 мая 2022
Ответ для4мама
Ви помиляєтесь щодо усіх гірських сіл.
Ви праві, спокою немає ніде. Навіть в Польщі, ще та промова Дуди про Україну. Тітка в Варшаві каже всі налякані, готуються до війни.
Магазин ШАРМ• 07 мая 2022
Ответ для4мама
Не можна відвідувати ліси. Ніде. В ЗУ в тому числі.
Нет такого, при чем тут ЗУ, тут что оккупация была? Откуда тут мины и растяжки могут быть?
kirpichenko• 07 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Зараз якраз сезон сморчків і погода для них ідеальна і маслята скоро весняні будуть. Але краще будемо їсти гливи і шампіньйони. Ліси Володарки, Пущі і т.д. нікуди не дінуться.
Макарів і далі, звичайно, вже не стане грибними місцями, страшно буде завжди.
А я думаю, чого це ті шампіньйони такі дорогі,а тепер зрозуміло чого.