Маю на увазі великі міста. Київ, Львів.
Конфет04ка• 07 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
Так нельзя в лес вообще.
Украли рашисты и такое удовольствие: собирать грибы. Мы ходили в направлении Лютежа, Пущи Водицы. Все теперь.
Не знала. Что, вообще в лес нельзя в принципе по всей стране?
Fotografkiev• 07 мая 2022
Ответ дляVetas78
А у вас никто не воевал в семье ?
Странное определение ихнее.
По вопросу темы - дома
Странное определение ихнее.
По вопросу темы - дома
Ось, наприклад, я завжди цей день згадую про свого діда, який помер у 2008му. Так він був з раши, але коли побачив Україну після того як одужав після поранення під час війни у 1945му, залишився у Хмельницькій області. Так йому тут сподобалося - мав тут і господарство і сім’ю з 4ма дітьми. Жив у селі і як я пам’ятаю на 9 травня приїзджав у місто на свято. Досі пам’ятаю його коричневий піджак і медалі на ньому.
Як би там не було, але для мене це свято це про нього і таких людей, які захищали свою країну. Ми можемо безмежно ненавидіти рашу, але чи маємо право ми оскверняти пам‘ять про наших рідних?
_Alekssandra_• 07 мая 2022
Ответ дляКонфет04ка
Да.
А там где велись боевые действия, так долго еще нельзя будет. Растяжки, взрывчатые всякие, остатки трупов.
Ответ дляКонфет04ка
Ну по всій країні може і ні, КО точно і ті області, де були активні бойові дії і вводили КГ, під час яких виявляли і зачищали ДРГ.
Самі подумайте, чим може обернутись бажання піти ’в кущики’ або розведення вогню у той час, коли літають ворожі б/п.
_Alekssandra_• 07 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Я краще буду без грибів, але щоб скоріше війна закінчилась і розмінували все. 15% території заміновано.
Так жеж.
Мені також краще без грибів, але щоб війна закінчилася. Але факт же ж, що вкрали можливість. В Пущу Водицю я любила їздити, купатися там. Вкрали можливість.
Я розумію, що це така дрібниця, порівняно з тим, що деякі люди пережили або не пережили, та все ж.
Ответ дляVetas78
А у вас никто не воевал в семье ?
Странное определение ихнее.
По вопросу темы - дома
Странное определение ихнее.
По вопросу темы - дома
І що вони реально корисного роблять для своїх ветеранів, горілку дарують?!
Для нас це не свято, а біль і трагедія. Для рашистів же просто ритуал для того, щоб обвішатися стрічками і набухатися.
Странноє опрідєлєніє...
_Alekssandra_• 07 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
Як би не було, але в мене також два діда воювали. Їх вже немає, але для одного це було велике свято.
Ответ для_Alekssandra_
Так жеж.
Зараз якраз сезон сморчків і погода для них ідеальна і маслята скоро весняні будуть. Але краще будемо їсти гливи і шампіньйони. Ліси Володарки, Пущі і т.д. нікуди не дінуться.
Макарів і далі, звичайно, вже не стане грибними місцями, страшно буде завжди.
Ответ дляmenina
Странноє опрідєлєніє...
Главное, чтобы вы делали, а не смотрели, что они делают. Что они делают мне вообще пофиг. Вам нет ?
Ответ дляFotografkiev
Вот и я о том же
jannjann77• 07 мая 2022
Ответ дляVetas78
А у вас никто не воевал в семье ?
Странное определение ихнее.
По вопросу темы - дома
Странное определение ихнее.
По вопросу темы - дома
У меня дядя на войне погиб.
Но сейчас, мне кажется, акцент сместился.
Ответ для_Alekssandra_
Для ветеранів це був єдиний день, коли вони могли вдягнути ордени і зібратись, згадати фронтових товаришів і випити ’фронтові’ стограм. День пам‘яті... Для решти - хто картоплю садив у вихідні, хто шашлики смажив.
Мій покійний дідусь не любив розказувати про війну.
emerald_88• 07 мая 2022
Ответ дляmenina
От якраз 10 може бути активно. Проснуться зранку з бодуна і почнуть по новій.
Ага, так як після 23.02
Ответ дляZelenkа
собирались и выпивали сразу после войны и потом еще лет 10+, дальше постарели и уже никто не собирался особо.
Мой дед, еще до меня, даже ездил на встречи пару раз. Потом, уже когда я родилась 79г., никуда не ездил и дома сидел, телек смотрел.
_Alekssandra_• 07 мая 2022
Ответ дляKetia
В городах есть ПВО. Которое срабатывает в каких то процентах. В сельской местности - беззащитен. Бежали сначала из города в село, потом в город, когда надо мной с ребенком пролетела крылатая ракета, низко
Вероятность такого - маленькая, но с нами - произошло
Все зависит от местоположения села, насколько далеко стратегические обьекты, направление.
Вот люди ехали из Киева в Бучу, Ирпень и т.д.
Но если бы подумать, проанализировать, что туда фронт идет, то глупое решение. Просто мы же тогда не понимали, чего ждать. Я это время и информацию, которая тогда шла плохо помню. Но то, как у нас в районе уже в обед 25 февраля русотанки ловили, запомнила на всю жизнь.