Olga131300• 07 мая 2022

У кого чоловіки або знайомі працюють в СБУ або поліції ?

Бачила тут декілька тем про військових ,які воюють ,про їх зайнятість і про те ,хто коли бачив свого чоловіка.
У мене хлопець в СБУ,ситуація така ж жахлива , не бачимось , навіть по телефону нормально не говоримо.
Ні, я не жаліюсь , ні в якому разі,просто ловлю себе на думці ,що тут навіть діло не у війні ,адже до війни у нас була схожа ситуація , зараз взагалі мовчу , і по закінченню війни буде така ж саме,на жаль(
Тому що така в нього робота ,чи є війна, чи її немає.
Вічно справи , вічно зайнятий ,вічно немає часу, вічно ночами обшуки або ще щось ,до війни не було ніякого особистого життя ,зараз немає і не знаю чи зможе воно взагалі бути з таким графіком його. Єдине що тішить,це хороша і гідна зарплатня,і все.Ось така специфіка цієї роботи.
Скажіть , у кого є хоча б якісь знайомі у цій структурі ,вони всі зараз теж так загружені? І як там у них була обстановка без війни (до неї),мали час на сім’ю ?
Вірю ,що скоро перемога і всі чоловіки повернуться додому !Нехай буде так!
Елена1265• 07 мая 2022
Кум полицейский. Что до войны, что после загружен и з/п копейки

english book• 07 мая 2022
Є родичі в МВД.Відправили сім´ї ще на початку,щоб не заважали.
Не знаю чи у всіх робітників так,але ні дядька, ні двоюрідного брата я на довоєнні свята майже не бачила.Якщо приїздили,то на вечір,і ніколи не залишалися на ніч.Тільки відпустка в них це святе .
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
В тому то і питання,що ловлю себе на думці що до війни , під час чи після - ситуація буде одинакова
Ну зарплата не знаю , здебільшого у таких структурах хороша …
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляenglish book
А до війни як було ?Яка загруженість?
Екатерина27• 07 мая 2022
У меня есть родственники в СБУ. Но они уже за 40 и в звании полковников. Последние лет 7( не считая периода войны) более-менее нормированный график. А как началась война как 24 ночью вызвали, так в конце апреля только жены их увидели.
tushka123• 07 мая 2022
Ответ дляOlga131300
Не иметь нормальной жизни и отношений ради зарплаты? Это нормальная жизнь и отношения вы считаете? Нет, деньги нужны, не спорю, но все же. Я так понимаю вы не женаты.
english book• 07 мая 2022
Ответ дляOlga131300
А до війни як було ?Яка загруженість?
З 95 року таке.Це мабуть стиль роботи .Вони працюють в Головному управлінні на Володимирській.Про щось домовитися заздалегідь майже неможливо.
На початку 2000-х лише було в них відносно спокійно.
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляtushka123
Ні,ми не одружені .
Тут палка двох кінців , або приглушити свої почуття і емоції заради фінансової сторони
Або все ж залишити ці відносини ,або чекати коли буде звання покраще і менша загруженість ,але на це піде не один рік
Але просто ці ж чоловіки , які працюють у цих структурах мають жінок , сім’ї , і якось вживаються
Цікаво як , тому і задала це запитання)
Левандовская18• 07 мая 2022
Все время занят,но время всегда уделяет по возможности, и много друзей,коллег. Сейчас нас забрал поближе,чтобы видеть по чаще.

автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляenglish book
Оййй,це так
Щось собі спланувати або про щось домовитись - нереально(((
Розумію про що ви пишите
Вам дякую за відповідь!
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляЛевандовская18
А як змирились з тим що весь час занятий?
Не хочеться уваги?
Маю на увазі до війни
tushka123• 07 мая 2022
Ответ дляOlga131300
Ні,ми не одружені .
Цікаво як , тому і задала це запитання)
Все мы разные, поэтому чужие ответы/мнения и жизнь это не ваше решение! Ваше решение, это ваша жизнь, это вы и ваш мужчина, ваши характеры, ваши взгляды на жизнь и ваши умения жить с этим и в этом.
english book• 07 мая 2022
Ответ дляOlga131300
Ні,ми не одружені .
Цікаво як , тому і задала це запитання)
Звання не дасть спокою.Навпаки.А особливо якщо керівна посада.
Жінки звикли,і займаються дітьми,потім просто побутом.Не знаю чому так сталося,але вони не працюють.Я не запитую чому.
Левандовская18• 07 мая 2022
Ответ дляOlga131300
Не хочеться уваги?
Маю на увазі до війни
Работа есть работа,я чувствую его заботу,но меня больше нервируют его дружки коллеги,которым постоянно надо встретиться
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляЛевандовская18
А дружки його не одружені ?
Левандовская18• 07 мая 2022
Ответ дляOlga131300
А дружки його не одружені ?
В основном нет,всем 35+. Скорей бы им пары нашлись)
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляenglish book
Діло в тому ,що я теж пробую звикнути , рік вже пробую і не виходить(
Як бачу ,що парочки постійно гуляють разом за ручку і так далі , вивертає аж
І Я людина активна , не зможу постійно побутом тільки займатись ,працювати планую , але попро це хочу уваги(
Звикнути нереально ,постійно накриває по повній(
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляЛевандовская18
Ахахахахахаха, не здивована
Не всі зможуть і будуть терпіти такий графік ,тому і не одружені
Хоча мій говорить, що у нього більшість одружені і мають дітей , але я не Вірю
GirlSuper• 07 мая 2022
Брат в СБУ.
З початком війни їх взагалі не випускали перші тижні.
До війни також багато роботи.Постійно зайнятий …

Елена1265• 07 мая 2022
Ответ дляOlga131300
Он патрульный, может из-за этого копеечная з/п. Да, одинаковая. У них ночные смены, после них отсыпаются, часто отзывают от отпуска, вызывают в выходной день, на все праздники ставят дежурства
gizma2019• 07 мая 2022
Ответ дляOlga131300
а хороша в вашеи понимании это какая?
PAJAMA ROOM• 07 мая 2022
Ответ дляOlga131300
Ні,ми не одружені .
Цікаво як , тому і задала це запитання)
Просто прийняти, що така у чоловіка робота.
Займіться собою, своєю роботою.
Бо є якесь відчуття, що вас наче розважати повинні.
Олечка79• 07 мая 2022
Все именно так и так будет всю жизнь . Решать Вам
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
Займіться собою, своєю роботою.
Ні,розважати не повинні , але тоді що це за відносини ?
З серії « одиночество вдвоем»?
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляОлечка79
У вас теж чоловік у цій структурі?
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляGirlSuper
Брат в СБУ.
Не розумію ,чому так
Чому не ставити різні зміни,щоб люди змінювали один одного і мали час на життя своє
Як тоді його будувати?
Тамилa 1• 07 мая 2022
Ответ дляenglish book
До речі , я так прикинула , дійсно, жінки ні в кого не працюють.
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляgizma2019
а хороша в вашеи понимании это какая?
Коли як
Завжди відрізняється
Залежить від кількості виконаних ним задач та планів
Ну але завжди більше 35+, це база
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляТамилa 1
Платять там нормально
Але , жінки повинні звикати бути самі ,але з грошима
faustria• 07 мая 2022
Автор, почитала ваші відповіді - ви не зможете прижитись разом, будете тільки постійно незадоволені і тому не факт, що ваш можливий шлюб буде довгим. Гроші не замінять всього, що вам потрібно. Будете постійно сама - на святах між родиною, з дітьми і їхніми болячками і тд. Можете мати домогосподарок і нянь (залежить від чоловіка). Плюс, врахуйте, що навіть у довгоочікувану відпустку закордон вашому чоловікові потрібно буде вибивати купу дозволів на виїзд, тому про гарячі путівки чи типу ’зірвались і поїхали на вікенд’ не мрійте.
Одним словом, вже бачу, що це не ваше, вибачайте)))