Olga131300• 07 мая 2022

У кого чоловіки або знайомі працюють в СБУ або поліції ?

Бачила тут декілька тем про військових ,які воюють ,про їх зайнятість і про те ,хто коли бачив свого чоловіка.
У мене хлопець в СБУ,ситуація така ж жахлива , не бачимось , навіть по телефону нормально не говоримо.
Ні, я не жаліюсь , ні в якому разі,просто ловлю себе на думці ,що тут навіть діло не у війні ,адже до війни у нас була схожа ситуація , зараз взагалі мовчу , і по закінченню війни буде така ж саме,на жаль(
Тому що така в нього робота ,чи є війна, чи її немає.
Вічно справи , вічно зайнятий ,вічно немає часу, вічно ночами обшуки або ще щось ,до війни не було ніякого особистого життя ,зараз немає і не знаю чи зможе воно взагалі бути з таким графіком його. Єдине що тішить,це хороша і гідна зарплатня,і все.Ось така специфіка цієї роботи.
Скажіть , у кого є хоча б якісь знайомі у цій структурі ,вони всі зараз теж так загружені? І як там у них була обстановка без війни (до неї),мали час на сім’ю ?
Вірю ,що скоро перемога і всі чоловіки повернуться додому !Нехай буде так!
автор Olga131300 • 07 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
А где вы с ним познакомились?
Заочно знали один одного раніше , адже живемо в одному місті
А потім трішки пізніше написав сам мені , у соц.мережі .

Юля 458• 07 мая 2022
Ответ дляТа ту та
Я работала в Главке в уголовном розыске несколько лет.
Сказать, что сутками там сидят, не могу. В 9 пришли в 19:00 ушли. Днём никого никогда не было - якобы все выехали в райотлелы, но реально все ехали по своим делам.

В каком отделе дядя работает?
Я почитала коментарі і офігіла, але не стану заперечувати, бо про СБУ не знаю. Але в поліції точно такого нема, а постійні нічні «захвати» це взагалі щось, я б за такі захвати свого чоловіка вбила ) П’янки так, це біль, тут треба людину міцну морально, інакше зіпється(
lovely• 08 мая 2022
Ответ дляOlga131300
Ні,ми не одружені .
Тут палка двох кінців , або приглушити свої почуття і емоції заради фінансової сторони
Або все ж залишити ці відносини ,або чекати коли буде звання покраще і менша загруженість ,але на це піде не один рік
Але просто ці ж чоловіки , які працюють у цих структурах мають жінок , сім’ї , і якось вживаються
Цікаво як , тому і задала це запитання)
Тут або ви готові приймати його роботу, або вам не по дорозі. Як, наприклад і дружинам моряків. Або вона спокійно чекає, або не треба і заміж виходити.
lovely• 08 мая 2022
Ответ дляOlga131300
Ні,розважати не повинні , але тоді що це за відносини ?
З серії « одиночество вдвоем»?
Головне якість , а не кількість)
english book• 08 мая 2022
Ответ дляТа ту та

В каком отделе дядя работает?
Дядько вже не працює.Залишився тільки брат.
А працював на прчатку в ГУБОЗі,потім в департаменті карного розшуку,потім у внутрішній безпеці.
Де він є,ніколи не розповідав.Але вдома з´являвся завжди пізно.Постійні дзвінки,на свята приїхав-поздоровкався,і через годину-дві,його вже немає.А частіше його просто нема.
Timber30• 08 мая 2022
Мій в поліції служить. Кудись вийти, поїхати - складно. А планувати з ним щось - то взагалі утопія(( Постійно як не керівник телефонує, то люди на прийом приходять. І весь на телефоні(