нажаль, куди збиралися зовсім-зовсім не потрапили
Муркамурковна• 08 мая 2022
Да шо ж з вашими всіма нажалями))))) на жаль)))
Київ і вся Україна -найкраще місце на землі, особливло в травні...
oksana_kseniya• 08 мая 2022
Ответ дляМатильдa
вот с Черниговской и хотела, но не стала идти дальше, думала перерыто все и людей тогда не было, так бы попыталась
там наразі краса, в парку Кіото.
oksana_kseniya• 08 мая 2022
Ответ дляtarveldy
Нам сказали що гуляти там не можна, правда ми були з чернігівської
там півпарку, що з боку Чернігівської перекопано, а від дитячого майданчика й до озера краса.
oksana_kseniya• 08 мая 2022
Ответ дляМатильдa
Значит все же можно зайти, пойду на днях на прогулку. Вы со стороны Лесной заходили или чуть пройти от Черниговской достаточно?
від початку парку метрів 300, якщо знаєте де дитячий майданчик, то орієнтуйтеся на нього. Або від Лісової.