Larnaka28• Изменено 09 мая 2022

Я не хотіла дітей

Завжди вважала себе чайдфрі, але чоловік, якого кохаю, за якого я вийшла заміж, дуже просив дитину. Народила йому двійнят, а він сепарувався від нас, переїхав в іншу спальню і забив. Я втомлена і вся в печалі, весь час іх ношу і годую. Все сама Обіцяв, що буде гуляти з ними і допомагати ... В депресії я. Ще й ця війна. Просто крик душі. Чоловік пізнається в декреті(( а така любов була...
Kristinka2106• 09 мая 2022
Я представляю как вам тяжело.Еще и двое..

Rose_m• 09 мая 2022
Сочувствую( И Вы прямо говорите сделай то и то, а он отказывается?
МиссКаприз• 09 мая 2022
Няня нужна в помощь! С двойней тяжело, конечно! Мужики вообще сами по себе слабые. Вы с ним поднимали эту тему?
MamaGalya• 09 мая 2022
Хм. Так, чоловік дійсно пізнається в декреті і хворобі. До того балаболити вони вміють гарно. Ну, що ж. Включайте пофігізм. Дітей йому в зуби, а самі - в магазин, до лікаря, в спортзал чи тп, і на пів дня. І регулярно.
автор Larnaka28 • 09 мая 2022
Ответ дляRose_m
Ну, він типу працює, гроші заробляє.. а мені шкода дітей. він говорить тепер, що це мої обов´язки.
марго 13• 09 мая 2022
Просите мужа о помощи, поговорите с ним по душам. Если ему не дойдет и ничего не изменится, то что ж увы...вряд ли у вас с ним будет счастливое будущее.
Киев_Елена• 09 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
В теории да, а на практике не со всеми так проходит. В 99% скандал
МиссКаприз• 09 мая 2022
Ответ дляLarnaka28
Типа работает, значит зарабатывает на няньку! Берите деньги и нанимайте!
автор Larnaka28 • 09 мая 2022
Ответ дляМиссКаприз
Підіймала. Безрезультатно. Мама моя приїде. Але хочеться його участі.

annaannaannaannaanna• 09 мая 2022
Ответ длямарго 13
Да прямо, можно подумать все мужчины скачут вокруг детей, особенно новорожденных. Подрастут, ему станет интереснее
MamaGalya• 09 мая 2022
Ответ дляКиев_Елена
Суть скандалу в чому? Що Вам не треба до лікаря? Чи що? Як він аргументує?
автор Larnaka28 • 09 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Що він на роботі і йому ніколи.
Rose_m• 09 мая 2022
Ответ дляLarnaka28
Оооо, это дорога в один конец(
Что муж, что отец он 0.
Странно, что Вы этого раньше не увидели
Бюджет общий у Вас?
марго 13• 09 мая 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
А зачем скакать? Помогать любимой жене нужно. А не он сам по себе, а она сама с детьми.
MamaGalya• 09 мая 2022
Ответ дляLarnaka28
У мами тиск може піднятись на тиждень- другий, або ковід) створіть умови. Але, краще найміть няню.
Алeнь• 09 мая 2022
Якщо в нього дійсно роботи по самі яйця і він зараз тягне всю сім´ю, то викликайте на підмогу батьків, няню.
Зрозуміло, що в вас тяжко. Але і йому теж не легко - працювати треба, а вночі ще дітки не дають спати. На вихідних може домовитеся, щоб якщо не з дітьми, так у побуті допомагав?
Omerta• 09 мая 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
если с самого начала не будет заниматься, принимать участие, потом тем более забъет
agata116• 09 мая 2022
Ответ дляLarnaka28
покладіть йому в спальню одного малюка.
olgabaluta• 09 мая 2022
Так всегда и бывает! 🙃 Не нужно рожать, есть сама не хочешь!

Алeнь• 09 мая 2022
Ответ дляannaannaannaannaanna
Згодна. Серед моїх знайомих більшість чоловіків вважають, що перші місяці вони дітям і не цікаві, і не потрібні.
Але займаються хатніми справами. Та теж не всі. Бо є і жінки, які те не їдять, те не п´ють і взагалі в них дієта годувальниці, а ти так готувать не вмієш і пилюку не так витер))
leka_l• 09 мая 2022
Співчуваю, маленькі діти - це важко. Чоловік насправді пізнається в декреті та хворобі. Зі мною було одночасно і те, і інше. Коли дитині рік, а в тебе виявляють онко - це страшно і важко. Але все минає. Зате тепер малій 5 і вона - найпрекрасніше, що сталося в моєму житті (теж не хотіла дітей). Перший рік -найважчий, триматися. По можливості найміть помічницю, або долучайте батьків.
agata116• 09 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
я не хотела, но мои б.мужья прекрасные отцы и помогали во всем и всегда.
Anna148• 09 мая 2022
Понимаю как вам тяжело
olgabaluta• 09 мая 2022
Ответ дляagata116
А зачем 🤦‍♀️ рожать, если не хочешь?
Rose_m• 09 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Интересно, а у нас совсем наоборот. Все на родах были, половина вместе с женой и ребенком с рд лежало, детей своих обожают, уделяют время, классные отцы.
agata116• 09 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
А зачем 🤦‍♀️ рожать, если не хочешь?
первого, была молодая и не до конца понимала, что значит иметь детю.
второго, хотел мой муж у него не было детей. Детей люблю, но я не мама квочка.
Rose_m• 09 мая 2022
Автор, так как с финансами в семье? Деньги у Вас в свободном доступе?
Потому что так разговаривающие мужчины это колокол, не звоночек
agata116• 09 мая 2022
автор, мне кажеться это только начало ваших проблем с мужем и дети тут вообще не при чем((
Алeнь• 09 мая 2022
Ответ дляRose_m
Так я і не кажу, що не люблять дітей і не приділяють уваги. Коли вже дітки почали меньше спать, гратися - то батьки поруч. А в перші місяць - два дитина більше на жінці.
Rose_m• 09 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Перечитала
’Серед моїх знайомих більшість чоловіків вважають, що перші місяці вони дітям і не цікаві, і не потрібні’
Это и есть не любят и не уделяют внимания.