Доброго дня всім. Дівчата, хто зараз в Болгарії по програмі, яка до 31 травня, як вам? Як влаштувалися? Хочемо ще виїхати. Є ще останні виїзди. Якщо нас 4, посілять разом?
Багато додатково грошей витрачаєте?
ShalenaBdgilka• 10 мая 2022
Подруга живет с сестрой и мамой, дополнительно особо не тратятся, очень довольны
Svetlovska• 10 мая 2022
Мої родичі не задоволені. Їжа не смачна, купувати виходить дорого, бо ніде приготувати.
Море далеко. Жодного разу не їздили
Ответ дляВикуся29
Позагорать? До конца мая что ли
При чому тут позагорать? У нас квартира до 15 травня проплачена. Чи далі оплачувати чи до кінця травня виїхати і потім по домам.
Я то з Києва, можу додому. А до нас сюди на ЗУ приїхала братова дружина з дитинкою з Миколаєва, то їм ще рано вертатися. А одних я їх тут не залишу. Відтягнути час.
ВасильевнаЯ• 10 мая 2022
Ответ дляMarta-0c19
Що за програма?
Ну вот например, там везде только дорога оплачивается
‼️БОЛГАРІЯ - БЕЗКОШТОВНЕ ПРОЖИВАННЯ ТА ПОВНЕ ХАРЧУВАННЯ‼️
☀‼️Приймає готель 💥TUI Suneo Garden Nevis💥 (Сонячний Берег)
Виїзди з Чернівців: ✅10.05, ✅11.05
ℹЦіна - 1950 грн
Включено:
☀️доставка до готелю
☀️проживання до 31.05
☀️повне харчування
‼️Тільки жінки та діти до 18 років, чоловіки 60+, оформляється ГУМАНІТАРНИЙ ПРИХИСТ - НЕ БІЖЕНСТВО ‼️
☀️В Болгарії безпечно, спокійно та уже досить тепло☀️
ℹЗамовити місця, уточнити деталі можна
за тел. ☎️ 050-8813731
Виїзди з Чернівців: ✅10.05, ✅11.05
ℹЦіна - 1950 грн
Включено:
☀️доставка до готелю
☀️проживання до 31.05
☀️повне харчування
ℹЗамовити місця, уточнити деталі можна
за тел. ☎️ 050-8813731