Цветов Мне срочно• вчера в 22:39
Шокована. Прошу моральної підтримки 2
Дівчата, дякую.
Це тримає на плаву, просто виговоритись.
Отже, продовжую.
Ми офіційно не одружені. Але мені потрібно зрозуміти, як би кожна з вас поглянула на свого партнера, якби він сказав, що допомагав подрузі на її прохання завагітніти. Бо її сім´я не має дітей.
Про свій стан писала в першій темі.
Навіть не цікавився, чи завагітніла. Я хз як з цим усім жити.
Отже, продовжую.
Про свій стан писала в першій темі.
Ноунэйм• сегодня в 00:48
Ответ дляЦветов Мне срочно
А тому, що я залізла в телефон і знайшла переписку і час і місце зустрічі, куди вона приходила. І мені стало погано, а він якраз додому повернувся, а у мене тиск підскочив і зуби цокотять. Отже, ми змушені були про це поговорити
Ну якщо ви любите казочки, то хай далі об вас ноги витирають. Я б таке навіть не слухала.
Моя улюблена страшко• сегодня в 01:27
Ответ дляГладиолус
Какой добрый мужчина)))
Чего ж он мне не помог картошку садить, а побежал туда помогать беременеть))) добродетель
А в якому місті Ви садили картоплю? Поможу прополоти і позбирати жуків за картопляний гонорар.