Хай тільки рипнеться, ми йому такий прівінтівний удар влаштуєм по Мінську, ніякої картоплі не вистачить репарації платить! А взагалі, то може спеціально створює лукаш картинку, щоб і тіпа путіна підтримує, ну, і тіпа ж прямо свої війська не запускає, хоча вже другий раз чую, що тут були і вони вже, коли на Київ йшли(
Ответ дляЮляечка
🤨У Білорусі заявили про розгортання сил спецоперацій на кордоні з Україною.
’З метою забезпечення безпеки Республіки Білорусь на Південному напрямку сили підрозділів сил спеціальних операцій розгорнуті на трьох тактичних напрямках’, — йдеться у повідомленні Міноборони Білорусі.
А що про це думаєте, дівчата?
Как онанист в парке писькой требушит но насиловать не будет так и это
Мені здається, лукаш не для того стільки часу усіма способами ухилявся від безпосередеього вступу у війну, щоб зараз взяти участь у бойових діях тепер. Імітує бурхливу діяльність із захисту тилів рфії від якоби наступу з боку Польщі та тримає наших військових у тонусі, щоб не могли перекинути підкріплення на схід та й годі.