, ссылка в которой американская разведка говорит об этом, что будет сильная эскалация и явно победа не на нашей стороне. Я совсем не понимаю, зачем тогда Ленд-лиз? Писали, что ракет осталось мало и техника старая, а теперь обратное
Nata.t.1970• 10 мая 2022
Открыла ссылку
Откуда Вы взяли,что победа Не на нашей стороне????
Может,Вам в рашку,тогда и паниковать не будете....
Nata.t.1970• 10 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Ок, а де ви там побачили шо перемога не в нас?
Хоча да.. Не у вас
+++++++++Аналогичный вопрос
Виктория_1807• 10 мая 2022
Идите в ж...пу с такими темами.
Победа только за нами. Такое зло не может победить. Правда на нашей стороне.
Natalia505• 10 мая 2022
Слухала Швеця прогнози зовсім інші, сподобалось.Тай путлеру недовго залишилось.
арина-ветерок• 10 мая 2022
Он может готовиться к чему угодно, но не переживайте, наши разобьют его гораздо быстрее. Все планы русских фашистов с первых дней пошли по одному неприличному месту, а с ленд-лизом процесс только ускорится.
Natalia505• 10 мая 2022
Ответ дляann.ko
Где таких безграмотных троллей берут? Реально на Кабанчике? США сказало, что не допустит затяжного конфликта и победа будет за украинцами. Вам бы с такими текстами на Галя.сру
Kvitkaliliia• 10 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
О, Донецьк, тоді все зрозуміло
І головне - вкинуло і звалило
Vlada-Maria• 10 мая 2022
Ответ дляВиктория_1807
Идите в ж...пу с такими темами.
не буде ніякої затяжної війни, ніхто йому вже не дасть цього зробити
Vlada-Maria• 10 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
І головне - вкинуло і звалило
Може, перепутало із Совєтчиця.ру?
Ответ дляShipowner
Так это же инесска))
Діачата, я хочу тільки нашої перемоги, ви про що? Мрію всією душею про перемогу, з Донецька я виїхала ще в 2014 році, 8 років жила в Маріуполі. Писала вже не раз, була поранена донька. Місяць в підвалі, і ви навіть не уявляєте, що таке з лівого берега Маріуполя виїхати в бік України, при тому, що в мене є квартира в Донецьку. Дякую всім за підтримку, ви дуже всі милі…. Немає слів
Раніше путя хмари розганяв літаками для демонстрації своєї армії на параді, а вчора що було? Вчора навіть путя признав, що відгріб піздюлєй у нас, намагався випрадати свої вчинки. Не було що показувати. росія вже програла цю війну, нам лишилося лише зачистити від окупантів і від вати.
Nata.t.1970• 10 мая 2022
Ответ дляinesska0
Ось мені теж цікаво, що я такого зробила? Втратила маму, квартиру, машину, донька отримала поранення, що ще я зробила не так? Сказала, що Маріуполь кинули, що ми пили воду з батарей та бойлерів!
А ОТКУДА Вы взяли,что победа будет не за нами??????