Nata-106a• 13 мая 2022

Як вважаэте, безглуздо робити ремонт в даний час?

Доброго дня. Планували на весну замiнити пол та стелю в квартирi (Киiв). У нас маленька донечка, 7 мiсяцiв. Почалася вiйна, ми з малечею виiхали в село, чоловiк в Киэвi, працюэ. Як вважаэте, в даний час безглуздо робити ремонт?
Лорисель• 13 мая 2022
дуже безглуздо. ремонт рік може почекати. зараз не той час,щоб вкладатися в ремонти. на сьогодні виграли ті,хто мав нал та гроші на картах чи валюту. люди тікали,кинувши все і свої ремонти.

Танюша• 13 мая 2022
на останні гроші безглуздо
Alca• 13 мая 2022
Не безглуздо. Треба жити звичайним життям і пристосовуватися до сьогодення.
E-ducate• 13 мая 2022
Якщо є фінанси, час та натхнення - робіть.
Я до війни планувала купити меблі в дитячу, повернулись додому, думаю час згадати про своє бажання
Лорисель• 13 мая 2022
до війни замовила двері на 30 тис. дала завдатку лише 2 тис. не знаю,чи робили їх чи ні,але я завдаток не буду повертати, нехай пропадає і двері викуповувати також я не буду. зараз не до дверей. Київ
Лорисель• 13 мая 2022
якщо ви ще стільки ж маєте, то робіть. кажуть,що продукти будуть дуже дорогими. шалено. тому будуть інші потреби.
Майстерня домашнього текстилю• 13 мая 2022
Якщо гроші не останні, то робіть, а якщо потрібно вжиматись, щоб покласти підлогу чи стелю натягнути, то ні. Треба бути готовим до найгіршого варіанту, коли хапаєш доцю і кота, і драпаєш, а для цього живі гроші потрібні.
NafffAnja• 13 мая 2022
На останні гроші не робила б
Якщо бюджет дозволяв би зайнятись цим не чіпаючи заощаджень «на чорний день», робила б
ShalenaBdgilka• 13 мая 2022
Если не за последние деньги, то почему бы и нет, но сейчас ремонт безумно дорогое удовольствие, насчитываешь на одну сумму, получается другая. Мы ремонт в феврале закончили только

N-natasha• 13 мая 2022
Родственники делают
ole4kakissa• 13 мая 2022
Мы перед войной мебель обновили.
Я все говорила мужу ’а вдруг война, зачем?’
Сейчас он балкон делает, жалюзи повесил.

Пол я б точно делала.
Кстати спасибо, надо закинуть удочку: у нас ещё одна комната в ковролине 🤦‍♀️
Oksana0612• 13 мая 2022
Ми доробляємо, меблі приїхали і люстри під час війни. Але в любому випадку нікуди тікати не будемо. Наші друзі продовжили будівництво.
Zelenkа• 13 мая 2022
Сусіди роблять ремонт, самі в село виїхали
LenakaBro• 13 мая 2022
Особисто мені здається, що безглуздо. Потрібна фін.подушка це точно, треба врахувати, що може прилетіть. Але багато, хто з моїх знайомих робить ремонт зараз во всю. І сусід по дому робить, і на роботі співробітник робить....тому вам потрібно самим вирішувати.
Путешественники• 13 мая 2022
А муж что говорит?
Isa Dora• 13 мая 2022
Я отложила ремонт, тоже летом планировала.

Соседи многие активно делают))))
nikiya• 13 мая 2022
Якщо не почали, ти краще б почекала. Інша мова якщо в процесі - то треба довести до стану коли можна жити
Море спокойствия• 13 мая 2022
Якраз саме зараз й є сенс робити ремонт поки не обвалилась гривня і матеріали не здорожчали в 2-3 рази..або ж як мінімум купити долари та потім за них ремонт робити
kirpichenko• 13 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Я теж плюнула на ремонт,ну його нафіг,я краще з грошима буду,бо невідомо що буде.

mamasonce• 13 мая 2022
Робимо. Життя продовжується.
LanaV77• 13 мая 2022
Мы хотели кухню делать и окна заменить, решили подождать до окончания войны...Есть знакомые , которые делают ремонт.
автор Nata-106a • 13 мая 2022
Ответ дляПутешественники
А муж что говорит?
Чоловiк хоче хоча б матерiали купити, каже що будуть дорожчати
Romina83• 13 мая 2022
Мы доделали коридор где-то с месяц назад))) Хоть и война, но вид стен в штукатурке меня угнетал. Еще нужно дальше продолжать, но пока стопнули это все. Нужно сверлить, но соседей перфоратором пугать не станем.
Татьяна -3329• 13 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Ну вы за всех не говорите!
Мы делаем,Новостной. Все материалы либо едут либо уже в квартире. То строители продолжили работы. В нашем доме из 100 квартир, уехало только 3. Остальное все гудит, или уже живут. Все те же сообщения в чате, то строй мусор в канализации, то шум в выходные.
NesmeyanaYa• 13 мая 2022
Ответ дляЛорисель
ви попередили їх, що не будете забирати двері?
Татьяна -3329• 13 мая 2022
Ответ дляE-ducate
Я вернулась к своим желаниям, но если честно, все равно их ( желания и мысли) омрачает мысль что у нас это могут забрать. Я вспоминаю слова своего психолога, что если мы лично не можем повлиять на ситуацию, то это бесполезное переживание. Я не могу повлиять на ход войны, поэтому стараюсь жить обычной жизнью. Очень стараюсь…
Помню до войны, когда купили квартиру, я волновалась что перед нашими окнами построят многоэтажку, а у нас красивая панорама. Капец, какое пустое, ненужное, бесполезное переживание было
Юляля• 13 мая 2022
Решили возобновить ремонт, плитка, материалы закуплены и стоят в квартире, окна оплачены.
Со следующей недели ждём мастера. Страшно, но жизнь продолжается
E-ducate• 13 мая 2022
Ответ дляТатьяна -3329
ми всі змінилися, і всі боїмось, і всіх налякає навідомість і усвідомлення, що зараз є - в наступному хвилину може не бути.
І, на мій погляд, якщо є прості речі, які можна купити (не на останні кошти), і які вас порадують - нова сукня, каблучка, шафа, гаджет, курс масажу, заняття з тренером, похід в театр і тд - треба собі це дозволяти. Щоб жити потрібні миттєвості радості, вияви гедонізму і любові до себе.
Лорисель• 13 мая 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Там взагалі ніхто не відповідає. Де вони-невідомо.вимкнені усі телефони
Татьяна -3329• 13 мая 2022
Ответ дляNata-106a
Он прав. Дорожают каждую неделю. И это далеко не предел. Мы работаем с Европой, заказываем продукцию, так уже на нашу продукцию завод подорожал на 26 %, а еже на сколько подорожает доставка.