Автор закрила тему.
Якраз побачила у сторіс подруги таке фото.
Захотілось поділитися.
Так, не всім так зручно, не всім зараз до того. Але не треба обезцінювати тих, в кого потреба бути гарною, щоб жити і триматися. Бо всі ми різні.
Тема не для срачу
Всім хороших вихідних )
Захотілось поділитися.
Тема не для срачу
Всім хороших вихідних )
Ответ дляМарина26
Дякую за надихаюче фото і вашу тему. Будемо квітнути,будемо ЖИТИ!!!!!
Ответ дляFeva
Завтра оденусь, сделаю причеху, надену каблуки и буду ходить туды-сюды мимо солдатни.
Может тоже известной буду)).
На деле, пробегаешь мимо них, как мышь. Дочке запретила наряжаться тоже.
Скромнее и страшнее, это сейчас моя просьба к ней.
Может тоже известной буду)).
а я Вас сфоткаю... прославимся вместе)
Ответ дляclernikol
Вы не едите, не пьете, не пользуетесь косметикой, не ходите в спортзал и все время голову пеплом посыпаете? Все 8 лет? Потому что война у нас с 2014 года
Вот вот, мне тоже когда говорят, что война же в стране, то я тож говорю - а прошлые 8 лет вас не волновала война в сьране6и тоже много гибло людей
Особисто я балансую між тим, що ХОЧЕТЬСЯ і ПОДУМАЙ. Я не жаліюсь на фінансовий стан, не крейзі по шопінгу і вмію викручуватися в різних ситуаціях (привіт 90-і і набутий досвід). Але мене дуже дратує, коли деякі сім´ї (а особливо з дітьми) витрачають все під нуль на хороше життя, а потім починають нити, а що будуть дітки їсти. І це приклади, які я бачила у перші тижні війни в країні, на кордоні та в Європі. Але головне ж сукенка за пару тисяч, бо я дівчинка. Ага.
ksunuyabelaya• 14 мая 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Какая Вы яркая!))))
Спасибо
Но это ещё скромно))
Много нарядов дома осталось
Много планировала шить
100 шт тканей накупила зимой
Ну это сейчас не важно
Но это ещё скромно))
Много нарядов дома осталось
Много планировала шить
100 шт тканей накупила зимой
Ну это сейчас не важно
Дівчина з космеями• 14 мая 2022
Жінка - Прекрасна. Справжня, горда. Це не просто ’нарядно вдягнулась’, це виклик, непокорність.
Але, насправді, ходити при такому марафеті в окупації страшно......шанси бути поміченою-згвалтованою зростають.
Sweet_Dreams_• 14 мая 2022
Ответ дляFeva
Может тоже известной буду)).
Проезжали с дочкой несколько бп на каждом спрашивали замуж )))
Ответ дляNatalia505
А для чого ви обісцінюєте тих, у кого немає потреби зараз купляти нові сукні, одягати каблуки? Всі ми різні. І кожна з нас суспільний біль, біль нашої країни, війну сприймає мабудь по своєму. Емпатія розвинена по різному і відчуття. Хоча мені не зрозуміло як це можливо? Тому майте повага до тих кому справді боляче, не обісцінюйте їх страждання, тяжкі умови життя, відсутність умов або втрати, людські втрати.
От я також не розумію. Наче їм хтось каже, що треба себе хоронити заживо
Ніхто не заважає фарбуватися, одягатися красиво і т.д.
Але ж бл…ха у країні війна. Що це за ,,…наслаждайтесь каждым мгновением… цените жизнь…,, Ці загальні фрази на кого розраховано? Невже не можна зараз ,,наслаждаться,, не на публіку
Ніхто не заважає фарбуватися, одягатися красиво і т.д. Але ж бл…ха у країні війна. Що це за ,,…наслаждайтесь каждым мгновением… цените жизнь…,, Ці загальні фрази на кого розраховано? Невже не можна зараз ,,наслаждаться,, не на публіку
Маргарита Владимировна• 14 мая 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Спасибо
Но это ещё скромно))
Много нарядов дома осталось
Много планировала шить
100 шт тканей накупила зимой
Ну это сейчас не важно
Но это ещё скромно))
Много нарядов дома осталось
Много планировала шить
100 шт тканей накупила зимой
Ну это сейчас не важно
Вы сами шьёте?
Cherepashonok Kate• 14 мая 2022
Автор, я з вами погоджуюсь!Взагалі, мені здається, що зараз з´явилась в деяких людей потреба розмахувати білими пальта ми та докоряти. Підозрюю, що вони самі того не розуміючи, у такий спосіб знімають свій стрес за рахунок інших. До того ж, доходить до смішного - докори в інтернеті можна знайти на будь яку дію: тим хто залишився і тим хто поїхав, тим хто хоче яскраво вдягнутися і тим хто не хоче, хто щось робить і хто нічого не робить та ін. Хочеться сказати одне: ’Годі докоряти, питати головою і ацайайкать! Болить у всих!’.
Скажу за себе: якщо хочеться щось зробити з мирного життя, що вас психологічно заспокоює - робіть. Бо одна з рис, які притаманні при ситуації ’Ой, блін, знову триндець!’ і вмінню з цього триндецю вибиратися - вміння зосередитися на справі. І при цьому, якщо допомогає щось дійсно триматися (та ж сама яскрава сукня) - чому ні? Нам потрібні ці мирні дрібниці. Всим. І потрібно не докоряти одне одному, а підтримувати одне одного.
Ответ дляИннусичкаЯ
Коли це їй 60 було,в 70 их?
В 1994 році зроблене фото, на ньому жінка 38 років.
Зараз їй 66 років
Стаття, ймовірно, була написана 6 років тому. В соц мережі почали дехто репостити тільки зараз
Зараз їй 66 років
Я за границей, выехали с Украины с линии огня под Киевом.Пока психологически не могу себя пересилить, ничего себе практически не покупаю, есть только самое необходимое.Бываем в ТЦ, вещи покупаю дочери -подростку.Когда смотрю на счастливых людей здесь, живущих мирной жизнью - мне кажется что мы существует в параллельной реальности - они за стеклом с одной стороны, а я - с другой.И я смотрю на них и не понимаю их беззаботность, свою я потеряла,, прихожу к выводу что для восстановления нужен будет психолог и мне, сама травму войны я вряд ли проработаю.Но за других я рада - это очень нормально жить полноценной жизнью, хотя что стоит за этой жизнью и какими усилиями она даётся каждому - мы тоже не знаем...