Aleksandra4115• 15 мая 2022

Девочки, это можно назвать токсикозом?

У меня начало 5й недели.
Рвоты или головокружений нет .
Но вот несколько дней ощущение, как будто язык к нёбу поднимается и прям подбородок напрягается. Особо не обращала внимания.
А сегодня поужинали и прям резко душно стало. Минут 5. И после этого снова чувство, что язык поднимается к нёбу, но сильнее обычного.
Простите за глупый вопрос, я неопытная- это и есть токсикоз?
Chri$tinka• 15 мая 2022
Сходе на алергічний набряк.
Токсикоз здебільшого вранці або постійно протягом дня. Потрібно до лікаря

Finetouch• 15 мая 2022
Что-то не похоже
Yska1985• 15 мая 2022
Ні, то не токсикоз)
Постійна тошнота, рефлюкси, стан що вже нічого не хочеться (так у мене було з першим), все думала ну де ж та радість від вагітності і майбутнього материнства?
Зараз згадую і посміхаюся про себе, то були класні часи, я б повторила втретє... але не на часі
автор Aleksandra4115 • 15 мая 2022
Ответ дляYska1985
Ні, то не токсикоз)
А не помните, на какой неделе началось?
Yska1985• 15 мая 2022
З першим швидко, по моєму з 6-7ої, стрімко втрачала вагу, в другий триместр зайшла з мінус 4кг, але в мене резус-конфлікт з дітьми.

Після перших родів вкололи антирезусний гама-глобулін і вже з другим було набагато легше, токсикоз почався з 9ої неділі і тривав до 16ої, а з першим мене ’ковбасило’ десь до тижнів 27.
Але це все індивідуально, знаю дівчат що взагалі не разу не тошнило і т.д.
Lena-dd59• 16 мая 2022
нет
Lena-dd59• 16 мая 2022
не ждите его, может и не быть вообще
BloomBom• 16 мая 2022
Нет, это не токсикоз.
Токсикоз вы не спутаете ни с чем(((
РойЛеля• 16 мая 2022
Ответ дляYska1985

Ух ти не знала що через резус конфлікт токсикоз.
Тоді ясно чого мене так штормило до самих родів. Як згадаю оте відчуття нудоти постійне і перенасичення. З´іла 5 ложок супу, а наче кострулю. І потім той суп в горлі стоїть весь день.

tarveldy• 16 мая 2022
Ответ дляAleksandra4115
А не помните, на какой неделе началось?
З 8 тижня
Yska1985• 16 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Ой не говоріть, то була жесть... але вже з другим було норм)
автор Aleksandra4115 • 16 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
А я по себе заметила, что съем немного, а чувство, что переела. А у вас тоже так было оказывается? Я не думала, что это с Б связано, теперь я поняла )
РойЛеля• 16 мая 2022
Ответ дляAleksandra4115
Мені потім сказали, що відчуття перенасичення може бути симптомом многоводдя. А воно в свою чергу симптом інфекції