Всем доброе утро. Мы выехали наземным транспортом в Испанию с собакой, у собаки по графику в Украине была сделана прививка от бешенства 20.02.2022. Есть также чип, паспорт и все прививки по графику. Тест на антитела мы естественно не успели сделать. Летом хотим самолётом лететь в Польшу и домой. В клинике в Испании говорят делать повторную прививку от бешенства и только тогда они могут взять анализ на антитела. А прошло только 2,5 месяца после прививки, я не хочу колоть. У них такие указания всем беженцам делать сначала ревакцинацию и никак иначе. Подскажите ваш опыт в данном вопросе.
Bambi-kids• 17 мая 2022
Ніяк...Може наземним транспортом...Ми провезли свого йорка контрабасом...Тото капець. Виїхали у ЄС без документів.Лише з нашим вет паспортом закордонним але не ЄС стандарти.Там безплатно зробили чіпування. щеплення .А аналіз і новий паспорт уже за кошти.Нам попереклеювали уся дані у паспорт нового зразка. Ще результату на антитіла не було.Але ми взяли паспорт і собачку та й виїхали в Україну.І на кордоні згадали що....Ми то вхопили старий паспорт а новий лишився там на квартирі( ми ненадовго приїздили в Україну лишити собачку у батьків....Ну ми її закутали у плед легенький вона собі спала і так її перевезли...Правда міні йорик. Вже за нею поїдемо як буде в паспорті аналіз на антитіла...Ось така історія...
Ми їхали через Польщу також наземним транспортом. У собаки були всі щеплення, у т.ч. і сказ, зроблені за графіком. Аналізу на антитіла також не було І чіпа не було. У Польщі хотіла чіпувати собаку, але нам сказали, що за правилами спочатку треба ставити чіп, а потім щеплення від сказу. Тому поставили чіп, а потім зразу знову вкололи сказ, хоч пройшов лише місяць від минулого щеплення. Все пройшло ок. Коли прибули в наступну країну, куди і планували, нам сказали протягом трьох днів звернутись до ветеринара і зробити аналіз на антитіла до сказу, а поки не буде результатів, місяць карантину. Зробили аналіз, все ок. Але, якби не було щеплення від сказу, яке ми ще вдома зробили, невідомо, що показали б антитіла, тому що цей аналіз треба робити не раніше, ніж через місяць після щеплення. Так що можете колити повторний сказ, нічого страшного немає
Ответ дляLorazat
Дякую за вашу відповідь