ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 00:57

Чи є нормальним, якщо чоловік після народження дитини час від часу спатиме окрем

окремо? знаю, що всі засуджують такий формат і жінки, і навіть деякі знайомі чоловіки. Як було у вас ? я поки що тільки вагітна, але на теперішній момент вважаю прийнятним деколи дати чоловіку поспати на кухні, наприклад, все-таки рано на роботу (хоча може моя думка з появою дитини зміниться); поділіться думками як правильно організувати режим після народження малюка?
Вірю, я повірив• сегодня в 01:01
Ми всі спали в 1 кімнаті в 3 комнатній квартирі: я з чоловіком на нашому ліжку, донька у своєму ліжку. Я з дитиною не могла спати, бо від кожного її руху я просиналася. А так то просинався чоловік. Він просто трасся над донькою і ліжко стояла з його сторони і було пофіг, що йому зранку на роботу. Він такі ж має обов´язки як і я. До речі Вам треба теж висипатися , а не тільки чоловіку.

Вероятненько• сегодня в 01:03
А чего ему спать отдельно? Перетрудился или как?
Жена аллигатора• сегодня в 01:15
Ви серйозно? Тобто ви зараз підтверджуєте те, що дитина - то лише ваші проблеми, а мамину бусінку вона може напрягати своєю незручністю? А нічого, що вночі перші пару місяців ви особисто взагалі спати не будете? А вдень вашої роботи теж ніхто не відміняв. І то все разом з дитиною. Та і далі не полегшає, бо її ще й розважати треба буде. Це вам треба заздалегідь обсудити, що хоч одну ніч на тиждень саме ви спите окремо і хоч камені з неба. Націдили пару пляшок або зробили суміші і вперед.
Намакушка• сегодня в 01:15
Автор, а ви відпочивати будете весь день чи догляд за немовлям це не робота?
Ми з чоловіком вночі по черзі вставали, навіщо ви хочете взвалити на себе все це?
Рятівник Малібу• сегодня в 01:18
Я за то, чтобы муж спал отдельно вместе с ребенком, а я нормально поспала ночью. В принципе, так и было почти, грудью я очень рано закончила кормить, месяца в 3-4
Вся в кредитах• сегодня в 01:20
Нормально все, что удобно вам как семье. Регулировать это будет ваш ребенок. Иногда спать на кухне будете вы с малышом, иногда муж.
Щебетушка• сегодня в 01:21
Мой будет спать отдельно, ищем специально большую квартиру для этого. Я считаю, что если он один содержит семью и у него интеллектуальная работа - спать он должен нормально. На выходных будет вставать, вечером после работы помогать. Уборка и так в основном на нем еще с начала бер-ти, чтобы я химией не дышала (сам настоял, при этом я не работаю). С едой - по ситуации. Можете кидать тапками. Но я сама работала на умственной работе, где нужна внимательность. Как работать эффективно при систематическом недосыпе - не представляю. А спит он очень чутко и засыпает тяжело и долго, если спать в комнате с ребенком, то будет просыпаться и спать суммарно часа 3-4. Я смогу и днем доспать. Будет тяжело - наймем няню на полдня, уже обсуждали этот момент.
Сіґеле-міґеле• 2 часа назад
Ответ дляЩебетушка
Адекватный комментарий. У меня трое деток. Старшая была на смеси. Мы молоденькие были, на выходных точно по очереди вставали. В будни не помню уже. Средний и младший на груди , спали со мной. Когда средний родился, муж со старшей дочкой в другой комнате спал. Младший спал с нами. Зачем мне было, чтобы он вставал, чтобы что? Он не покормит. А при совместном сне все высыпались. Да и вообще, мужу потом целый день пахать, а я днём с малышом дремала. И да, папа он хороший.
Форс мажор• 1 час назад
У Вас рабочий день будет 24/7. Не стоит из мужа делать недоотца.