Саме така модель цікавить, не розстібається липучка? І взагалі, як в носці?
Ответ дляОлисек
Классные, у меня такая же модель только розовые с блёстками. Липучка хорошая, материал типа пенки, очень лёгкие, брала в середине прошлого лета за 429 грн. Полсезона прожили, все отлично.
Я не виловила свій розмір тоді((.
А зараз 900грн знайшла. За 500 би взяла не думаючи, а 900 сумніваюся