Чудово було б фото побачити!
В мене не зовсім комод, а тумба для взуття в коридорі велика. Колись буде дзеркало зверху. До вцйни стояв заміокулькас, але не пережив відсутності нашої. Тепер пуста тумба. Щось хочеться цікаве придумати. Чи букет із сухоцвіта?Чи якісь дрібниці купити?
З однієї сторони зручно, що пил змахнув тряпкою і не треба нічого підіймати. Але і пустота ця давить.
Всім дякую на звідгуки.
Фото ще з вазоном
Всім дякую на звідгуки.
Фото ще з вазоном
klaraneill• 18 мая 2022
важный вопрос: есть ли в квартире животные? если да, то никакого декора, только минимализм!
Ответ дляРойЛеля
Це один кімнатний вазон який я сприймаю. Свій ростила 9 років з маленького. Подивилась ціна на отакий розмір зараз 2800 грн.
Буду з маленького ростити, але на вікні.
Я навіть всплакнула за цим вазоном
Не расстраивайтесь, пусть все пройдет
У меня тоже раньше замик стоял, сейчас на пол его переставила, а на комоде стоит сансеверия (если правильно написала), самая обычная зелёная, и очень мило смотрится. Кто тот выкинул, я себе отросток взяла, она за год разрослась. Их очень много сортов и расцветок разных, может понравится
Ответ дляРойЛеля
І не говоріть. Я в котридорі стараюсь контролювати і змушую забирати. На другому поверсі в кожній кімнаті іграшки і тд
Я такі поверхні люблю прикрашати мінімалістичним сезонним декором - аромасвічки + якась фігня, наприклад осінь - гарбуз, зима - зимова декорація, весна - великодня якась, літо - морська тематика. Зараз може пошукаю фотки, якщо вони впорядковані в галереї.
Один з ящиків в мене завжди порожній і туди згрібаю мотлох, який домашні навалюють на ту поверхню. Періодично вигрібаю то в пакет для сміття і даю добу забрати звідти потрібне, потім викидаю.
Ответ дляЭ-велин@
Не расстраивайтесь, пусть все пройдет
Доречі цей вазон теж подобається. Теж треба з маленького виростити. Я чесно кажучи боюсь зараз і вазони заводить і тварин. А раптом знову треба буде в світи тікати. Вазони теж живенькі і їх шкода. Не кажучи вже про собаку
Ответ для4мама
Надо и себе такое завести. Только у нас выясняется, что все нужно, так нужно, что опять будет просто валяться
Gitelnitsa• 18 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Потім її не буде куди діти, коли дзеркало повішу
Тогда все, ничего не надо, будете сумочки, телефоны класть. А все остальное будет лишним.
ShellyBelly• 18 мая 2022
Фото немає,але на комоді при вході в квартиру стоїть лялька -мотанка’берегиня роду’,мама зробила. Мені все одно,а мамі приємно)
Алина-1240• 18 мая 2022
Парфюмов часть,и всякая дребедень валяется,типа зонтов,сумок,средств для обуви
Sakura-18cb• 18 мая 2022
Хорошо оживляет зелень. Поставьте вазу с искусственными цветами или вазон с зеленью (они хорошо моются от пыли). Живые цветы к сожалению, нуждаются в свете.
Ответ дляirina _d
На фото так красиво у всех на комодах.
А у нас в коридоре ничего не планировалось на комод ставить, но там вечно ключи, бейсболки, платёжки квартирные, сумки, поводок собачий.
Короче, кто с чем зашёл, то и положил на комод)))
И у нас так. А еще муж провода наваливает и свои железки на все горизонтальные поверхности. Так завидую тем, у кого так красиво и пусто в квартирах.