Надійшло вночі таке повідомлення. Я впо і вже отримала 4000 від держави. Більше ніде не реєструвалась. Це розвод? Чи що це?
pink_komod• 19 мая 2022
Ответ дляJozefin
А ніхто не знає, чи можна отримати цей переказ, якщо видалив повідомлення?? Чи вже ніяк?
Спробуйте позвонити на горячу лінію або залишити запит в Гугл документі, у них є така форма, погугліть
Marina-929f• 19 мая 2022
Ответ дляChinchilla25
Добре що є більш уважні , але чесні люди )). Поки збиралась вам пояснювати як зняти в приват 24, навіть не задумалась що там з усіма паролями ви все виставили ). Я отримала таку допомогу як інвалід майже місяц назад , зараз дуже сподіваюся , що вона на 3 місяці. Хоча ще ніхто не підписувався що отримали.
Вже були теми пару днів тому люди вже другу виплату отримали