Полтавська галушка• сегодня в 01:02

Чи лоханулася я з вибором освіти?

Тут вже якось писала, що вступила в університет на філологію. Вчила все сама по книжках, бо тоді вдома не було інтернету (це був 2015 рік). Своїх одногрупниць я не наздоглала через великий розрив у знаннях. І вільно заговорити не змогла до кінця універу. Тільки після закінчення. Тоді я увесь час відчувала себе тупою на фоні одногрупниць і з`явився психологічний бар`єр
Чеширская кошечка• сегодня в 01:20
Ответ дляПолтавська галушка
У мене не було телефону до років 15, а батьки кристувалися старими нокіа, бо було так зручно їм
А в университете вы учились с 10 до 14 лет?
Лгин• сегодня в 01:20
Ответ дляПолтавська галушка
Але ні, не реалізувалася. Так і не змогла довчити мову до високого рівня
Вы можете сделать это сейчас.
Лгин• сегодня в 01:21
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви пишете: ’Своїх одногрупниць я не наздоглала через великий розрив у знаннях,’ - про що взагалі мова, про який розрив? Чим знання, отримані ними та Вами, в одному і тому ж університеті відрізнялися?
Мабуть, мова про те, що від початку база мовна у автора була значно нижчою, ніж у однокурсників. І їй було важко їх наздогнати за рівнем.
Лгин• сегодня в 01:23
Ответ дляПолтавська галушка
У мене не виходить дійти до бажаного рівня
Чому? Йдіть на курси. Я вчилася в Грін Форесті (онлайн), значно підвищила свій рівень. А я навіть не філолог. Зараз багато курсів, було б бажання.
Паралельно я спілкувалася з носіями мови на сайті Preply.
автор Полтавська галушка • сегодня в 01:24
Ответ дляЛгин
так,мій рівень був набагато нижчим
Лгин• сегодня в 01:24
Ответ дляПолтавська галушка
так,мій рівень був набагато нижчим
який у вас рівень зараз?
После шести ни-ни• сегодня в 01:33
Ответ дляПолтавська галушка
англ
Самый простой язык в мире
На привозе• сегодня в 01:33
Розповім вам історію цікаву. Колись класи ділили навпіл, половина учнів вчили німецьку, інша половина англійську. Потім в університеті у моєї одногрупниці (що стала подругою) спитали, яку мову вчила. Вона збрехала, що англійську. Така у людини була мрія - знати англійську. Їй було важко, бо інші вже мали шкільну базу, але зараз вона вільно розмовляє і багато спілкується англійською по роботі. Після університету ще продовжувала навчатися, щоб досягти найвищого рівня.
Тому у мене питання, якщо ви вважаєте, що не знаєте чогось, бо неправильно обрали спеціальність, чому ви думаєте, що інша спеціальність вдалася вам краще? Можливо, вам не вистачає наполегливості, організованості або памʼяті, або інших якостей, що потрібні для навчання взагалі.
Ms. Сама прямота• сегодня в 01:36
Ответ дляПолтавська галушка
Тобто ви 10 років цим займаєтесь і все одно не виходить? А ким працюєте?
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 01:38
Ответ дляПолтавська галушка
Той який був спочатку в універі, поки я намагалася дійти до їхнього початкового рівня вони вже перейшли на вищий рівень
Як Ви вступили до вишу? Конкурс же був.
100%• сегодня в 01:47
Ответ дляПолтавська галушка
Я в селі жила, де такого не було. Потім переїхала до гуртожику в Києві вже і там вперше у мене з`явився нормальний інтернет, але тема не про те зовсім
А про что?
автор Полтавська галушка • сегодня в 02:19
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Як Ви вступили до вишу? Конкурс же був.
На платне навчання, потім перейшла на бюджет, бо по оцінках на першому курсі пройшла
автор Полтавська галушка • сегодня в 02:20
Ответ дляПосле шести ни-ни
Самый простой язык в мире
Для мене значить не найпростіша
Ответ дляMs. Сама прямота
Працюю де прийдеться
автор Полтавська галушка • сегодня в 02:21
Ответ дляЛгин
який у вас рівень зараз?
B2
Клин_Кляйн• сегодня в 02:29
После прочтения ваших ответов могу сделать вывод, что вы лохонулись с выбором семьи. Их образ жизни сделал из вас психически не здорового человека. Ну, вы взрослая, можно заняться собой. Ну, или поехать в ту страну, где вы сможете подтянуть язык.
Чудо Ф_ф КеДаХ• сегодня в 02:30
Ответ дляПолтавська галушка
англ
Ладно, а сейчас вам что мешает?
И какой второй язык?
Чудо Ф_ф КеДаХ• сегодня в 02:32
Ответ дляЛгин
Ну, у нее и с выражением своих мыслей на родном языке не слишком хорошо.
Чудо Ф_ф КеДаХ• сегодня в 02:32
Ответ дляПосле шести ни-ни
Самый простой язык в мире
Испанский проще )
БезникаяЯ• 2 часа назад
Стопитсотая тема. Настя, ложитесь спать.
После шести ни-ни• 2 часа назад
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Испанский проще )
Смешно
Плету корзинки• 2 часа назад
Ответ дляПолтавська галушка
просто цікаво погляд зі сторони
Взгляд со стороны - это ваша 100500 тема на Советчице, Анастасия или как Вас там. Сколько можно толочь воду в ступе? Люди поприезжали в чужие страны и с 0 уже до В2 и С1 местный язык выучили. А Вы всё скыглыте и скыглыте до сих пор, сидя в стране носителей языка, по которому у Вас в/о.
Может Вам пора своих тараканов в голове к психиатру сводить?
После шести ни-ни• 2 часа назад
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Испанский проще )
I write, you write, we write, they write, she writes
Yo escribo, tú escribes, ellos escriben, nosotros escribimos, ella escribe, tú escribes, ustedes escribeis.

I´m waiting, you´re waiting, we´re waiting, he´s waiting, they´re waiting.
Estoy esperando, tú estás esperando, nosotros estamos esperando, él está esperando, ellos están esperando, estais esperando.
Плету корзинки• 2 часа назад
Ответ дляПолтавська галушка
Я не про батьків взагалі пишу, не про це тема. А про те, що це мабуть був поганий вибір у моїй ситуації
Вам самой от себе не тошнит? Бо на уже укачало, честно.
Плету корзинки• 2 часа назад
Ответ дляЛгин
Автор, за эти годы вы могли совершенствовать свои знания, пойти на курсы. У вас прекрасное образование, я считаю. Можете быть репетитором, можете работать в языковой школе на курсах.
она в Британии сидит и тошнит, что она не дотягивает до носителей языка и её не берут на офисную работу, бо она тупая и ленивая задница.
в принципе, такие нытики никому нигде не нужны, бо ’я С села’ там на лбу большими буквами написано. ей и 10 универов вряд ли помогут
Света С Приветом• 2 часа назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Самый простой язык в мире
И на каком уровне вы им владеете?)
Плету корзинки• 2 часа назад
Ответ дляКлин_Кляйн
она сидит в той стране и ноооооет-нооооет-нооооет, что в 27 лет жизнь закончилась, учиться поздно и скоро пора в гроб в белых тапках
После шести ни-ни• 2 часа назад
Ответ дляСвета С Приветом
И на каком уровне вы им владеете?)
Понятия не имею, не проверяла уровень.. 6 лет с мужем разговариваю и 4 года с окружающими.
После шести ни-ни• 2 часа назад
Ответ дляПлету корзинки
Уже 28 🤣
Плету корзинки• 2 часа назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Уже 28 🤣
а, ну да, годы ж идут. я немецкий уже В2 с 0 сдаю после обычных курсов.