Порадьте, будь ласка, хорошу модель. Але з таких, які ще продаються. Бо читала теми про мультиварки, то більшість тих, які дівчата радили, вже зняті з виробництва. Або занадто дорогі.
Чи взагалі реально купити хорошу мультиварку не за всі гроші світу?
Дякую.
Прокофіївна• 19 мая 2022
Когда я выбирала, хвалили чтоб крышка снималась полностью а не откидывалась. Я взяла Мулинекс, а ещё смотрела на DEX. Главное чтоб это была мультиварка-скороварка. П.с. супы в ней не готовлю, холодец тоже. Если кто напишет на каком режиме холодец варить будет супер.
Ответ дляПрокофіївна
Так, про кришку я вже в курсі, дякую. Цікавить саме виробник і модель. І яка чаша краща. Бо читаю, що до деяких їжа пристає. Схиляюсь до мультиварки-скороварки, тільки ще не визначилась з моделлю.
Ответ дляМіражана
Редмонд хороша фірма, я беру самий дешевий варіант без заморочок і повністю задоволена. Реально користуєшся тільки декількома програмами і заморочених варіантів і не треба.
Дякую. Я за них теж читала. Мені чим дешевша, тим краще. Бо з фінансами швах. Але не хочеться заморочуватись потім з ремонтом, бо невідомо як воно буде далі.
nastya1506• 19 мая 2022
У меня была Vitek.
Вот её точно не берите.
Почему-то всё выливалось через край.
Через год перестала работать.
А расскажите в чём преимущества мультиварок,я для себя больших плюсов не поняла.
Вот её точно не берите.
Почему-то всё выливалось через край.
Через год перестала работать.
Просто Галюня• 19 мая 2022
Ответ дляTatatka7
Я брала субі Мулінекс дорожчу, але чашу керамічну з такої, бо тефлоновим посудом не користуюсь,повністю задоволена вже рік
в мене така :
Ответ дляnastya1506
У меня была Vitek.
Вот её точно не берите.
Почему-то всё выливалось через край.
Через год перестала работать.
Вот её точно не берите.
Почему-то всё выливалось через край.
Через год перестала работать.
Дякую за коментар.
Плюс в тому хоча б, що не залежить від газу. У нас плита газова. Якщо, не дай Бог, якась халепа (бо ж війна як не як), то будемо варити їжу у мікрохвильовці. А це не дуже зручно. Тому, шукаю мультиварку.