Я ищу для своей семьи дом,на долгосрочную аренду.
Мы порядочные люди.
Хотело бы на прямую снять у хозяина что бы без риэлторских.
Сами мы из Мариуполя.
Нужен именно дом.
Если у кого есть информация напишите пожалуйста.
Мы порядочные люди.
Сами мы из Мариуполя.
Нужен именно дом.
Барбара_Ириска• 19 мая 2022
(!)ВІТАЮ НОВИХ УЧАСНИКІВ
Нанадую:
(!)Я збираю для Вас інформацію і публікую З КОНТАКТАМИ
(!)Вам залишається вибрати оголошення яке Вас зацікавило, подзвонити і домовитись
(!)ПАМЯТАЄМО -поки ви пишете адміну хтось дзвонить і домовляється
(!)Публікую лише ПРОПОЗИЦІЇ, за це проголосувало 87% учасників
Закріплюю сиилки на цей чат і чат з безкоштовними прихистаками, якщо треба буде з кимось поділитись.
🔴Житло ЗАКАРПАТТЯ-ПРИКАРПАТТЯ
🔴БЕЗКОШТОВНІ ПРИХИСТКИ
🔴Для всіх, хто не знайшов підходящий варіант в чаті - можете розмістити Ваші запити тут.
Є шанс, що передзвонить хтось із колег, як зявиться підходящий варіант.
Нанадую:
🔴Житло ЗАКАРПАТТЯ-ПРИКАРПАТТЯ
🔴БЕЗКОШТОВНІ ПРИХИСТКИ